2737
2734
عنوان

جهاز بردن

321 بازدید | 35 پست

سلام خوبین

میخوام سه شنبه جهازمو ببرم خونمون

فقط عزا گرفتم این مادرشوهر من گفته موقع چیدن باید دختر خواهرام و خواهرامو خواهر شوهرمو دختراش همه بیان -_-

تو خونه شصت متری اخه من بیست نفرو چطور جا بدم تازه وسایلم بچینم

پذیرایی ام بکنم -_-

یه راهی بدین دارم خل میشم دیگه

اینم بگم خیلی خانوم خوبیه ها فقط ذوق داره

تا الانم هیچ بدی ای بهم نکرده

میخوام محترمانه این کاری که میخواد بکنه رو رد کنم

مگه عرف این نیس ک عروس و مادر عروس و یک یا دو نفر کمکی از فامیل خودشون میبرن مثل خاله یا دختر خاله ی عروس

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

بهش بگو ایشالا چیدم تموم شد تشریف بیارن خوب ازشون پذیرایی کنم

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم خواهر شوهرم و مادر شوهرم کمکم کردن دستشون درد نکنه بذار کمکت کنن بهتر از بیمحلیه

نه اخه میخواد پونزده نفر دیگم بیاره🙄🙄

خودش ک حتما میاد

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2738

خب بیان 

حرص نزن بابا

خودشون کمک میکنن بذار خوش باشن جا نباشه میرن فوقش

من هیچکس نیومد کمکم

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

رسم بر اینه ک یکی دوتا از خانواده عروس برن واسه کمک،من زن عموم و دختراشو بردم و خیلی زود کارا رو کردیم! با بیست‌نفر ،آدم سردرگرم میشه نمیشه جهاز چید که.

دانش آموخته طب سنتی🥰

میان کمکت سخت نگیر تو اون شرایط کسی انتظار پذیرایی نداره بگو موقع اوردن وسایل بهم ریخته ایم بعدم ما رسم داریم میچینیم بعد دعوت میکنیم

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
منم خواهر شوهرم و مادر شوهرم کمکم کردن دستشون درد نکنه بذار کمکت کنن بهتر از بیمحلیه

دستشون درد نکنه

مادر شوهرم خواهر شوهر خودشو میگه ینی عمه ی شوهرم

2706