2733
2739
عنوان

خواهربدذاتم تولد دخترم‌نیومد بابامم نمیخواسته بذاره که بیاد!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1375 بازدید | 90 پست
مگه چیکار میکنین‌تو دستشویی که روزی ۳ بار میشورین!!!هر ۳ بار جرمگیر میزنی؟؟؟

خخخ کاری خاصی نمیکنم هرروز که نه حداقل روزها😂اکثراا رخشا یا پودر اخه دستشویمون تو حیاطه زودتر کثیف میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخ کاری خاصی نمیکنم هرروز که نه حداقل روزها😂اکثراا رخشا یا پودر اخه دستشویمون تو حیاطه زودتر کثیف ...

اهان.نه خونه ما اپارتمانه.جرمگیر بزنی بیشتر تمیز میشه جرمیگیر مارک مَن (استوانه ای سفید قوطیش)

فدات عزیزم اره بهم زنگ نزد ب همه زنگ زد جز من،،، دیگ شوهرش ۱ ساعت قبل تولد بهم زنگ زد رفتم . خواهر ش ...

کاش یه جو از شعور تورو خواهرهای من داشتن هیچ غمی نداشتم...خدا خیرت بده واقعا که انقدر ارزش قائل شدی که با اینکه یک ساعت قبل دعوتت کردن بازم رفتی.

2742
کاش یه جو از شعور تورو خواهرهای من داشتن هیچ غمی نداشتم...خدا خیرت بده واقعا که انقدر ارزش قائل شدی ...

قربونت برم عزیزم غصه نخور ...شما ک نباید تاوان نااگاهی دیگران بدی شما وظیفه ات بوده دعوت کنی ک کردی دیگ نیومدن اونا تقصیر شما نیس... گاهی بعضی ها ی کاری میکنن ک حرفی واسه ادم نمیاد ولی شما بزرگوارانه رفتار کن بذار شرمنده بشن...شاید باورت نشه من خواهرم هیچ مشکلی نداشتم خودش سر هیچ و پوچ قهر کرد من همیشه باهاش بودم بچه هاش نگه میکردم ب درددلش گوش میدادم وقتی با بقیع خوب میشه منو فراموش کرد اون شب خبلی دلم گرفت ک زنگ نزد و نگفت بیا انکار منتظر بودم برم خونشون بجه هاس بغل کنم وقتی همسرش بهم زنگ زدن بغض گلومو قورت دادم گفتم چشم وظیفمه رفتم ۳۰۰ پول گذاشتم همه ظرف ظروف های شام و تولد هم تنهایی براش شستم خیلی شرمنده شد پول تولد ۲۰۰ تومنش گذاش تو‌کیفم ورش نداشتم 

کلا4صفحه اگر يکم وقت بزاريد بخونيد بعد براي آروم کردن استارتر نظربديد لطف ميکنيد

آروم کردن نمیخواد که، خوب نیاد، خواهر من هم توی مهد که برای دخترم تولد گرفتم نیومد ساعت 11 صبح گفت پسرم 8 ساله خواب بود، نیومد چی شد مگه، فقط شرمندگی ش برای خودش موند، بعد هم کسی که با همه قهره حتما رفتار خودش مشکل داره دیگه 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
آروم کردن نمیخواد که، خوب نیاد، خواهر من هم توی مهد که برای دخترم تولد گرفتم نیومد ساعت 11 صبح گفت پ ...

آره نبايد اهميت بده.

استارتر تعريف کرد ماهم نظرداديم ديگه تو خانوادش که نيستيم کامل خبر داشته باشيم و قضاوت کنيم.

2740
آروم کردن نمیخواد که، خوب نیاد، خواهر من هم توی مهد که برای دخترم تولد گرفتم نیومد ساعت 11 صبح گفت پ ...

میشه شما کلا نظر ندی!!!باشه من مشکل دارم تو خوبی ولم کن تو این اعصاب خوردی اه

میشه شما کلا نظر ندی!!!باشه من مشکل دارم تو خوبی ولم کن تو این اعصاب خوردی اه

پس تاپیک نزار، همین دیگه اعصاب نداری، وگرنه برای یه مسئله به این بی اهمیتی اینقدر زار و شیون نمیکردی 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
آره نبايد اهميت بده. استارتر تعريف کرد ماهم نظرداديم ديگه تو خانوادش که نيستيم کامل خبر داشته باشيم ...

اهمیت دادن فقط اعصاب خردی میاره، باور کن اگر شرایط هفته پیش من رو داشت الان سکته کرده بود دور از جون ش، بخدا خواهرم من هم وقتی که کار داری هیچ‌وقت نیست همیشه به یه بهونه نیستش ولی توقع داره همه کمکش کنن، اگر نری کمکش اینقدر میگه که دیوانه ات میکنه ولی خودش همیشه یا نیست یا آخرین نفر، این اهمیت دادن فقط باعث فرسایش روح آدم میشه، حالا میخوایید ناراحت شی میخوای خوشحال

دقيقا فقط خود آدم اذيت ميشه

والا، اینقدر آدم گرفتاری داره که این حرفها توش گم میشه، بهر حال امیدوارم که همیشه شاد و خرم باشید و لبتون خندون

خلاصه از ارایشگاه برگشتم دیدم بابام تنها اومده(من مادرم فوت شده ولی پارسال تولد دخترم بودش مامانم ام ...

خب شاید از اخلاقت خوشش نمیاد

البته من خواهر ندارم شلید نتونم درکتون کنم

2706