2737
2734
عنوان

خواهربدذاتم تولد دخترم‌نیومد بابامم نمیخواسته بذاره که بیاد!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1375 بازدید | 90 پست
بعدش دیگه منم زنگ نزدم اصلا بهش فرداش تو واتساپ پیام داد که اره تولدش مبارک و استیکر و ... نوشته که ...

خب شاید راست گفته حالا.

زیادسختگیرنباش ازبقیه هم توقع خاصی نداشته باش اینجوری باارامش بیشتری زندگی میکنی 

خدایا هوای دلم را داشته باش...........
من اختلافی ندارم اگه داشتم دعوتش نمیکردم خیلی راحت مثل بقیه خواهرام.بقیه خواهرام رو دعوت نکردم کلا چ ...

خب چرا باید همه ی خواهراتون باشما بد باشن؟

بقیشون باهم خوبن؟

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اختلافی ندارم اگه داشتم دعوتش نمیکردم خیلی راحت مثل بقیه خواهرام.بقیه خواهرام رو دعوت نکردم کلا چ ...

بابقیه خواهرات چه اختلافی داری؟؟

با اون خواهرت مشكل داري؟؟؟حتما به خاطر اون نيومده

من کلا با خواهرام کاری ندارم . اون خودشم با اونا که اومدن خونه بابام اینا مشکل داره !!!تعجبم از اینه از کسی که میخواسته به بچه اش ...کنه پذیرایی میکنه

2728
من کلا با خواهرام کاری ندارم . اون خودشم با اونا که اومدن خونه بابام اینا مشکل داره !!!تعجبم از اینه ...

خب شایدمجبوربوده پذیرایی کنه چون به هرحال نمیتونسته که ازخونه پدر تون بیرونشون کنه

بابقیه خواهرات چه اختلافی داری؟؟

وقتی مامانم زنده بود یه کارایی کردن که حتی مامانمم باهاشون قطع رابطه کرد(تو این سایت جاش نیست که بگم)فقط بگم خییییییلی بیشعورن . بعد فوت مامانمم که هار شدن افتاده بودن به جون بابام وسایلای مامانمو تو زنده بودن بابام میخواستن ببرن !!منم دعوام شد باهاشون کلا قهوه ایشون کردم از زندگیم پرتشون کردم بیرون

2738
خب چرا باید همه ی خواهراتون باشما بد باشن؟ بقیشون باهم خوبن؟

نه بقیشون هر روز به جون هم میفتن و اختلاف دارن مثل سگ و گربه میمونن یه دقیقه با هم خوبن سریع بد میشن با هم عقده ای و حسود و خاک تو سرن . من قطع رابطه کردم باهاشون نه اونا با من!!!

بنظرم اینم ک گفته جای خالی مامانو نمیتونم تحمل کنم منطقیه

اخه خودت میگی پارسال مامانت تو تولد دخترت بوده امسال نیس خب اینجوری همش یاد پارسال میفته

قطعا سخته براش دیگه

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
یه کم عجیبه با همه خواهرات کاری نداری  اونا چکار کردن مگه؟؟؟

هر کاری که فکرشو کنی از اومدن خونم و دزدی کردنشون بگم یا پشت سر حرف زدنشون!از کجا بگم از سر من تا اخر عمر جلوی شوهرم پایین انداختنشون بگم یا سگ بازی و وحشی بازی که همدیگرو تو کوچه مامانم اینا گرفتن زدن و کار به کلانتری کشید!!آز کجا بگم از دق دادن مامانم ...

هر کاری که فکرشو کنی از اومدن خونم و دزدی کردنشون بگم یا پشت سر حرف زدنشون!از کجا بگم از سر من تا اخ ...

ای وای بی خیال بابا به همین روند ادامه بده و با هیچکدوم حرف نزن بلاکشون هم‌بکن

بنظرم اینم ک گفته جای خالی مامانو نمیتونم تحمل کنم منطقیه اخه خودت میگی پارسال مامانت تو تولد دخترت ...

دروغه این حرفش چطور تولد واسه پسرش گرفت یاد مامانم نبود تازه ۳ ماه بود مامانم فوت کرده بود!!!مگه مامانه من نبود من از همه خواهرام کوچیکترم منطقیش اینه که من خیلی حالم بد باشه و اون بیاد دلداری بده به عنوان خواهر بزرگ  منو دلگرمم کنن  جای خالی مامانمو کم رنگ تر کنن نه اینکه خودشونم نیان!!!

2706