2737
2739
عنوان

و خدايي كه ميگويند همين حوالي هاست

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 29 پست

ببخشید من یه موقع یه حالتی مثل مرگ بهم دست داد...

نزدیکی خدا رو حس کردم...شوهرم کنارم بود ولی حالم رو نمی فهمید بچه هام پیشم بودن ولی هیچ کدوم حال بدم و نفهمیدن.....

اون لحظه فهمیدم خدا از رگ گردن نزدیک تره...

فریاد می زدم ولی هیچ کس نشنید ....

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لحظه مرگ خیلی ادم مستاصله....

هیچ کس درکت نمیکنه...هیچ کس کاری برات نمی تونه بکنه...

صدا ش زدم لا اله الاالله الملک الحق المبین......

تا جوابم داد برگشتم...ولی کسی نفهمید من در حال مرگ بودم.....

گفتن تو خواب بودی ...

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
منم وقتی به بعضی چیزا فکر میکنم این چیزا رو میگم ولی خب میگن عقل ما آدمیزاد به یک جاهایی قد نمیده ...

فقط بچی میتونم بگم اونم اینه که هر لحظه در حال امتحانیم و باید به دید روشن به مشکل نگاه کنیم تا متوجه بشیم خدا میخواد با اون سختی چیو یاد بگیریم و وقتی متوجه شدیم مشکل برامون هموار میشه و متوجه میشیم چکار باید بکنیم تا کم کم رفع شه.اینو طبق تجربه میگم.فقط مواظب باشید به کفر نکشه که سختیتون  صد برابر میشه.علتشم اینه که خدا دوستمون داره و نمیخواد به راه بد بریم و اینکه میخواد فرد قویتری بشیم.اونایم که به حال خودشون رهاشون کرده انقدر نعمت میده و دنیارو براشون آسون میکنه که قرق بشن و اون دنیا هلاک.

2731

دلم نمیخواد کفر بگم و نا شکری کنم ولی منم دیروز بغضم ترکید گفتم خدایا واقعا هستی میبینی ،خانواده همسرم و خود همسرم انقدر اذیتم میکنن حتی نمیشه گفت من بچه شیر میدم از بس ناراحتم میکنن شیرم کم شده بچم افت رشد پیدا کرده ولی در کمال تعجب زندگی خواهرشوهر وبرادرشوهرم عالیه و هم شغل خوب و پر درامد دارن هم سالمن هم خیلی خوشن پس اونی که از رگ گردن نزدیکتره چشماش بسته

2738
لحظه مرگ خیلی ادم مستاصله.... هیچ کس درکت نمیکنه...هیچ کس کاری برات نمی تونه بکنه... صدا ش زدم لا ...

میشه بیشتر برامون بگی و اینکه چی شد این حالت برانت پیش اومد و اینکه چه تاثیری روت گذاشت

میشه بیشتر برامون بگی و اینکه چی شد این حالت برانت پیش اومد و اینکه چه تاثیری روت گذاشت

وقتی یادش می افتم ..خیلی می ترسم...

خواب بودم تمام بدنم شل شد حس کردم قدرت ندارم تکون بخورم...همه صداهای اطرافم رو میشنیدم...هیچ کار نمی تونستم بکنم.....

تا امروز دوبار این حالت برام اتفاق افتاده...

نمی دونم شاید داره قدرت خدا رو نشون میدن...انسان از یک کرم هم بی دست و پا تره.....

وقتی ذکر ها رو گفتم تونستم حرکت کنم شدید گریه کردم شوهرم گفت تو خواب دیدی  ولی من واقعیت رو دیدم تموم صدا ها رو شنیدم

وقتی یادش می افتم ..خیلی می ترسم... خواب بودم تمام بدنم شل شد حس کردم قدرت ندارم تکون بخورم...همه ص ...

منم با اینکه سنی ندارم ولی چندوقت پیش که تو اتاقم بودم در یک لظه دیدم قلبم چنان تیر کشید که نفسم بند اومد.البته قلبنم تیر میکشید ولی اون سری انگار میخواستم بمیرم.این تیری که میکشید انقدر وحشتناک بود که حس میکردم انگاری داره سوراخ میشه اون نقطه.واقعا حس وحشتناکی بود نمیدونستم باید چی کار کنم .خدارو شکر تقریبا دو دقیقه بعدش خب شدم

شمام مثل من حتما چکاپ برید و به دکتر علایمتون رو بگید.ان شاالله که سالمید و مشکلی ندارید

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
منم با اینکه سنی ندارم ولی چندوقت پیش که تو اتاقم بودم در یک لظه دیدم قلبم چنان تیر کشید که نفسم بند ...

من مشکل قلبی ندارم...مرگ یک ان میاد 

یک لحظه شاید سی ثانیه طول بکشه...ولی برا ما یکی دوساعت

2706