2733
2734
عنوان

و خدايي كه ميگويند همين حوالي هاست

266 بازدید | 29 پست

میگن از رگ گردن به ما نزدیک تره،ولی آیا واقعا انقدرنزدیکه؟فایدش چیه اگه واقعا انقدرنزدیکه؟انسان که همش تو درد و رنجه،چطور میشه درد و رنج یه نفر رو از نزدیک دید و انقدر بی تفاوت بود؟این رسم رحمانیتِ؟اینِرحیم‌بودن؟

حتی دعا هم در اکثر مواقع جواب نمیده

نکنه بازیچه هستیم؟یا بودیم یا کل زندگی یه اتفاق بوده؟

برای سلامتی من یه صلوات میفرستی🙏🏻🙏🏻🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم چند روزه همین حرفو میزنم. اصلا بهم توجه نمیکنه خدا خیلی ضجه زدم ولی نمیبینتم

تیکر براورده شدن حاجتمه .میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 🌹🌷

منم وقتی به بعضی چیزا فکر میکنم این چیزا رو میگم

ولی خب میگن عقل ما آدمیزاد به یک جاهایی قد نمیده

شاید واقعا یک چیزایی هست که ما نمیفهمیم!

فقط یک چیزی منو آروم میکنه

اینکه فکر کنم این دنیا یه محل گذره

اصل کاری اونوره

بیخیال اینور

2738

عزیزم دلم میخواد حرفی بزنم کمکت کنه بگم امید داشته باش صبور باش 

نمیتونم خودمم یه وقت های زبانم به گلایه باز میشه 

ولی همین قدر بدون خدا حواسش بهمون هست یادش هست ما رو هم داره و دوسمون داره 

یه دور تسبیح ذکر سبحان الله بگو دلت اروم میشه 

ان شاءالله هر چه به صلاحت هست برات پیش بیاد

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

ایا وقت خوشی هم همین طوری خدارو شکر میکنیم ؟وقتی یه اتفاق خوب میفته و میندازیم گردن شانس اونموقع خدا گجاست؟

ببین من خودم بیماری مادرزادی دارم گند زده به نوجوونی و بچگیم و تا اخر عمرم باهام هست و همراهمه تازگیا مشکل دیگم پیدا کردم از خدا هم یه وقتا شاکی میشم ولی بازم وقتی جایی ندارم اخرین پناهمه 

حواسش به همه هست خلاصه با اینکه این دنیا اون دنیا دهنم سرویسه ولی راضیم ازش😂

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش

منم یه تاپیک اینجوری زدم چن وقت پیش 

یکی تو نی نی سایت گفت امام علی گفته وقتی از هر طرف عرصه براتون تنگ میشه بدونید فرج براتون نزدیکه ...

واقعا راست گفت بعد اون همه بدبختی یه راه نجات برامون باز شد 

الان میفهمم اون اتفاقایی ک‌ میخاستم بیوفته و نشده خیلی  ب ضررم میشد اگه انجام میشدن ....

شماهم ب حرفم میرسی ب امید خدا

چرا یکی پیدا نميشه ب من مجوز حمل اسلحه بده؟ 
2706