2733
2739
عنوان

داداشم معتادم بچه میاره خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 8593 بازدید | 97 پست
ده دفعه رفته کمپ بیغریت ادم نمیشه کاش بمیره

خب ب پلیس بگی و تو اتاقش مواد ببینن حداقل میره زندان .تو چندماهی از دستش راحت میشی ...

ولی قبلش اصلا بهش گیر نده یا تذکر نده ک بهت شک نکنه ..اگه شک کنه تو لوش دادی ممکنه اذیتت کنه 

بیداریِ این روزها ... خوابِ تلخیه !!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو با یه روحانی و یا معتمد محل مشورت کن بگو اونا زنگ بزنن ناشناس

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
2728
بابا با چه رویی برم بگم داداشم بچه میاره یه چی میگینا

عزیزمیعنی چی چه رویی 

فازت چیه؟ 

داری از یه گناه و شاید یه اتفاقی که بعدا برای خودت بخواد بیفته جلوگیری میکنی

خوبه این همه فرهنگ سازی میکنن میگن خجالت نکشین

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
2740

شیشه میل جنسی را تا 200 برابر افزایش می دهد  مواد مخدر سنتی مثل تریاک میل جنسی را کم می کنه اینترنت را سرچ کنید مواردی داشتیم که پدر بر اثر مصرف شیشه به نوزاد چند ماهه  یا دختر خودش تجاوز کرده است 

فریبا جان من در جریان همه ی تاپیک هات هستم .و خیلی وقت در جریان زندگیت هستم تاپیک زیاد میزنی و مشکلاتت رو بیان میکنی.ولی پیشنهاد هیچکس رو گوش نمیکنی .بلاخره تو این مورد یه بزرگتر و یه آقا باید در جریان باشند کمک کنند اینطوری که نمیشه.برادرت ادم خطرناکیه.پدرت هم که عین خیالش نیست به یک نفر بگو خدای نکرده اتفاق بدی از جانب برادرت برای تو پیش نیاد .با یکی که مورد اطمینان صحبت کن ازش مشورت بخواه بلاخره یه ارگانی کمپی جایی پیدا میشه که جلوی این کار رو بگیره.چطور میتونی فقط به نگرانی بسنده کنی وقتی میبینی هیچکی هیچ کاری نمیکنه. به خاطر خودت هم که شده کاری بکن یعنی الان محل شما همسایه شما نمیدونن برادرت شیشه میکشه که اگه بره زندان آبروتون میره...!؟این کاری که برادرت میکنه خیلی بدتر از زندان رفتنش هست.

استارتر   اگه برادر معتاد به شیشه است     باید بدونی که شیشه   میل جنسی رو شدید بالا می بره   (یکی از دلیل های طراحی شیشه همین بوده)

بهترین راه اینه که وقتی پسره میره  بری دنبالش  و  تعقیبش کنی  سرپرست ش رو پیدا کنی   بیان جمعش کنن
اگر دیدی نمیشه (سرپرست نداشت  یا  داشت و اهمیت نداد)     زنگ بزن 110 بدون اینکه کسی بفهمه >>> راهشون بده تو خونه  بگو این دو تا معتادن  و  این بچه پسر غربیه رو بدون رضایت ما   برادرم میاره خونه    من هم هرچی مخالفت می کنم  فایده ای نداره  کار خودشون رو می کنن       این رو ببندازن بیرون
بگو جفت شون معتادن  اینجا مصرف می کنن       ببرین تحویل کمپ بدین ترک کنن
از هیچی هم نترس   >>  داداشت خواست تهدید بکنه  بگو دوباره زنگ میزنم 110  بیان ببرن ت          حواست رو جمع کن          آدم معتاد  مثل سگ از بازداشت و خماری می ترسه        

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2706