2733
2734
عنوان

داداشم معتادم بچه میاره خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 8593 بازدید | 97 پست

اخه 7 صبح ؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خودش بعد اینکه پسا۷خاراتاتاهسره رو میف

وات؟؟؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2742

بگرد اگه میتونی پدرومادر اون پسرو پیدا کن این الان گردن توست که کمکش کنی وگرنه بعدا جواب خداروچی میخوای برط به پدرومادرش بگو ویا از بیرون بدون اینکه برادرت بفهمه از یکی کمک بگیزر فقط حواست باشه خودتو بکشی کنار کسی نفهمه که تو گفتی مثلا بسیج محلی کسی که ادم حسابیه بگی خودشون بلدن چیکارکنن اما اگه پدرمادرشو پیدا کنی که دیگه عالیه تلاشتو بکن بعدا پیش وجدان خودت وخدای خودت شرمنده نباشی

خدایا هزاران مرتبه شکرت ...امام رضا (ع)حاجتم را داد ومن هم باردار شدم
اخه مدرکم چیه بعد از بابام میترسم

چمیفهمه . خودتو معرفی نکن به پلیسا . بگو من همسایه شونم بچه میاره خونه قیافه ش مثل معتاداست . 

تو کاری نکنی گناهشم گردن توئه چون میبینی و سکوت کردی . 

2740
بگرد اگه میتونی پدرومادر اون پسرو پیدا کن این الان گردن توست که کمکش کنی وگرنه بعدا جواب خداروچی میخ ...

چجوری بگردم پیدا کنم اخه اون صبح میاد ودوساعت بعدش میره

برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستید لطفا
2706