2737
2734
عنوان

مردی که زیاد از مسائل جنسی صحبت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 5336 بازدید | 157 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو دیگه همه جیز رو داری قاطی میکنی بهم این اصلا چیز عجیبی نیست فقط اینکه ی خواستگار این حرفو بزنه ...

نه میگه مگه چیه شاید دلش میخاد با موهای سینش بازی کنه....😑😑😑😑😑😑

نه عزیز من این خوب نیس، این چندش اوره، به گرم و سرد بودن ربطی نداره....

اونم تو موقع خواستگاری

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
2728
اره شوهرمنم اینجوری اگه گرم نبود دوسش نداشتم ...دیروز داشتم تو آشپزخونه شیر درس میکردم..امون نداد کا ...

دقیقا نامزد منم همینجوریه😂😍 انشالله همیشه همینجوری عاشق و شاد بمونید😍😍😍 با همین فرمون جلو برید😍👌

نه میگه مگه چیه شاید دلش میخاد با موهای سینش بازی کنه....😑😑😑😑😑😑 نه عزیز من این خوب نیس، این چ ...

من با شما بحثی ندارم اطلاعاتت خیلی پایبنه

حرف من خواستگاری نبود کلی گفتم 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2738
چرا من که نمیزارم کاری کنه ولی اینکه اصلا جلو نیومده برام عجیبه

منو نامزدم ۲ سال با هم دوست بودیم 

اصلا به خودش اجازه نداد کاری انجام بده !!! 

ولی رابطمون واقعا عاشقانه بود

من با شما بحثی ندارم اطلاعاتت خیلی پایبنه حرف من خواستگاری نبود کلی گفتم 

باشه عیبی نداره عزیزم♥️🌷

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
منو نامزدم ۲ سال با هم دوست بودیم  اصلا به خودش اجازه نداد کاری انجام بده !!!  ولی رابطم ...

در چه حد مثلا خب مام حرفای عاشقانه میزنیم دست همو میگیریم بهم خیره میشیم ولی عشق بازی نه زیاد شما در چه حد بودین تو دوستی؟؟؟

2706