2733
2739
عنوان

مردی که زیاد از مسائل جنسی صحبت کنه

5336 بازدید | 157 پست

خانما من یه خواستگار دارم که از روزای اول اشنایی دائم داره از مسائل جنسی صحبت میکنه.البته مسقیم نمیگه ولی دائم دغدغه ی ذهنیشه.همش میگه تو خونه خوب لباس بپوش اینو بپوش اونو بپوش منو سیر کن از دفعه ی دوم دستمو گرفت اس میده میگه بیا بغلم بخوابیم باهم حتی یبار دست منو از دکمه ی پیراهنش برد داخل گفت با موهای سینم بازی کن😐میگه لبات خوشگله و از این چیزا که من نمیتونم بگم الا اینجا.من هیچ کدوم از خواستگارام اینجوری نبودن.دوستم میگه ردش کن مردی که اولویتش این مسائل باشه ادم لقیه.هرزه.تو نتونی راضیش کنی سریع میره با یکی دیگه.😕شما نظرتون چیه؟نرماله؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والله نرمال نیست😐

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2738

نه زنش نشو

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

🌋🌋🌋 آتیشش خیلی تنده!!بپا کار دستت نده.معلومه تو کفه😩😩😩

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

مطمئنی خواستگاره فقط؟؟؟

این چیزی که تو میگی فراتر از خواستگاره.....عوووووق

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
2706