2737
2734
عنوان

اونایی ک بچهاشون شیرخشکین

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 39 پست
من تا حالا که الانه غصه میخورم بخاطر شیر خشکی شدنش  من بخاطر زردی مجبور شدم شیر خشک بدم ولی بع ...

الان بچت لاغره یا تپل؟زود ب زود مریض میشه یان.چرا ناراحتی واسش؟

چراکشتیش؟همه اش میگفت هلووشو بدم لیموووشو بدم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیرم داره کم میشه بهشم بدم سریع پاهاش میسوزه موندم چکار کنم دکتر گفته شیرمو قطع نکنم ولی دیگه پاهاش ...

بدوش بریز دور اینطوری کم نمیشه دکتر گفت،البته من نمیکنم درحد دوسه قطره میدم اونم فوری دلدرد میکنه چرا میخوایی طفل معصومو اذیت کنی من بچم تا صبح دل دلدرد میکرد نمیخوابید همش گریه هم خودش عذاب میکشید هم من الان شیر خشک میخوره میخوابه 

2728
خیلی دوست داشتم شیرخودمو بخوره اه ب این شانس 

اشکالی نداره زیاد سخت نگیر.آخرش میشه مثله اون پیامکه که بچه بزرگ میشه ب مادرش میگه توعقل نداری درصورتی که وقتی نوزاد بوده شیره ی وجود مامانشو میخورده شیر مادر درسته واسه بچه خیلی بهتره ولی خیلی آدمو داغون میکنه من بچهام شیر ب شیر شدن اولی خوب بود خورد دومی هم شیرم کمه هم استخونام داغون شده.

خدااااااااااااااااااابغلم کن.خیلی خستم
الان بچت لاغره یا تپل؟زود ب زود مریض میشه یان.چرا ناراحتی واسش؟

خدا رو شکر دخترم مشکلی نداره 

بخاطر حس مادریم ناراحتم 

دوست داشتم از خودم شیر بخوره

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
خوب گناه داره بچه میدونی چه دردی میکشه تو به بچت از الان تا بزرگسالی محبت کن هیچ وقت ازت دور نمیشه

دیگه ازبس زود ب زود شستمش پوست خودش رفت کمری هم واسه خودم نمونده.خودم تصمیم گرفتم قطعش کنم ولی اطرافیانم سرزنش میکنن ک حیفه ادامه بدم شاید ساخت بهش 

ازطرفی صحبتای دکترشو ک میشنون مصمم تر میشن ک نزارم شیرمو قطع کنم .خودم قصد دارم فردا ببرم پیش یه دکتر اگه ازهمین دکتره جواب نگیرم قطعش میکنم خواستم بدونم اونایی ک شیرخودشونو ندادن بچهاشون اوضتعشون چجوریه.

چراکشتیش؟همه اش میگفت هلووشو بدم لیموووشو بدم😁
2738

منم همچین تصوری داشتم چون بچم هم فوق العاده اجتماعی بود و من با ادم غریبه براش فرقی نداشت خیلی غصه میخوردم و غر میزدم ک منو نمیخواد تو ۸ ماهگیش یه شب هم خیلی غر زدم خدا  دوستم داشت صبحش گذاشت تو کاسم الان نمیتونم تا سرویس بهداشتی برم 

2706