2726
عنوان

اونایی ک بچهاشون شیرخشکین

199 بازدید | 39 پست

چجوری با این قضیه کنار اومدین ناراحت نیستین شیر خودتونو ندادین  راضی هستین از شیرخشک؟من شیرم ب نینیم نمیسازه پاهاشو میسوزونه خیلی ناراحتم ک باید قطعش کنم حس میکنم شیرخشک رو بخوره ازمن دورمیشه وابستگیش بهم کمتر میشه.نینیم یک ماهو نیمشه  

چراکشتیش؟همه اش میگفت هلووشو بدم لیموووشو بدم😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شیر منم به بچم نمیسازه شیر خشک میخوره به اولی شیر خودمو دادم همش مریضو ضعیفه نه اونو مییینم ناراحت نیستم خوبی شیر خشک اینه میبینی چقد میخوره بچه سیر میشه خودشم راحته غذاب نمیکشه فقط سعی کن کمی شیر خودتم تا شش ماهگی بدی بخاطر خاصیتش 

منم شیرم خیلی کمه کمکی شیر خشک میدم ی وقتایی خودش میگیره با دستش شیشه شو،ولی خیلی بهم وابستست.نه بابا وابستگی مگه ب شیر دادن ندادنه همینکه مراقبشی وبزرگ شه درک کنه عاشقت میشه

خدااااااااااااااااااابغلم کن.خیلی خستم
من شبها بهش میدم.. مطمئنی سوختن پاش با شیرت مرتبطه؟؟؟

اره بدنش نمیتونه لاکتوز شیرمو جذب کنه بهش شیرخشک عدم تحمل لاکتوز رو دادن ک بهش بدم .وقتی شیر خودمو میخوره تند تند مدفوع میکنه پاهاش دیگه  از شدت سوختگی خون زده بود بیرون

شیر منم به بچم نمیسازه شیر خشک میخوره به اولی شیر خودمو دادم همش مریضو ضعیفه نه اونو مییینم ناراحت ن ...

شیرم داره کم میشه بهشم بدم سریع پاهاش میسوزه موندم چکار کنم دکتر گفته شیرمو قطع نکنم ولی دیگه پاهاش از شدت سوختگی ب گوشت رسیده

شیرم داره کم میشه بهشم بدم سریع پاهاش میسوزه موندم چکار کنم دکتر گفته شیرمو قطع نکنم ولی دیگه پاهاش ...

خوب گناه داره بچه

میدونی چه دردی میکشه

تو به بچت از الان تا بزرگسالی محبت کن هیچ وقت ازت دور نمیشه

2706