2737
2734
عنوان

قلبم شكسته تبعيض خانواده همسر

656 بازدید | 60 پست

سلا خوبين خانواده همسرم بين من و جاريم تبعيض قائلن من و خانواده ام به شدت بهشون احترام ميزاريم ولي وقتي جاريم هست كلا منو نمي بينن يا مثلا رفتارشون جلوي اون با من خوب نيست خيلي دل شكسته ام قلبم درد مي كنه از ناراحتي خسته ام به خدا مستحق چنين رفتاري نيستم

بیخیال 

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید با اون جاریت صمیمی ترو راحت ترن

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2740
نمي تونم خيلي ازارم ميده شما خودتو بزار جاي من

عزیزم درکت میکنم اما راهی جز بیخیالی نداری.