2733
2739
عنوان

امروز سالگرد دوستیمون بود...

96 بازدید | 11 پست

من یه دوستی داشتم الان باهاش چند ماهه قهرم امروز سالگرد دوستیمون بود اون حتی یادش نبود که امروز چه روزیه خیلی میخوام با یه جمله سنگین جوابشو بدم طوری ک بهش بربخوره شما بگید چیکار کنم😐

دنیا همش اینجوری نمیمونه🎹🎵🎶 هیچکسی اینجوری نمیتونه🎤🎵🎶 بشکنه دلیو رد بشه🎧🎵🎶 

دوست پسر؟

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند ماه قهری خب چرا باید یادش باشه

نه منظورم اینه میخوام یجوری امروز بهش تبریک بگم که از خودش خجالت بکشه اما نمیدونم چی بگم..

2731
ن دختر

مگه دوست دخترم سالگرد داره؟

دهه دهشتادي هستي فكر كنم

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)
2740
مگه دوست دخترم سالگرد داره؟ دهه دهشتادي هستي فكر كنم

نه منظورم از سالگرد روزی بود که همو دیدیم اونقدرام پیر نشدم ک😐

نه منظورم از سالگرد روزی بود که همو دیدیم اونقدرام پیر نشدم ک😐

😁

آخه تو سن و سال ما و قبل ما تاريخ دوستي با جنس موافق هيچ وقت اهميت نداشت كه يادمون بمونه😂😂😬

😁 آخه تو سن و سال ما و قبل ما تاريخ دوستي با جنس موافق هيچ وقت اهميت نداشت كه يادمون بمونه😂😂😬

ماله ما اهمیت میدادن😁😁