2733
2734
عنوان

وایی وایی وای یاد اشتباهاتم تو زندگی زناشویی افتادم!چقدر خام بودم😪

| مشاهده متن کامل بحث + 2751 بازدید | 91 پست
بگو

یا اینکه 

هی ولخرجی میکرد 

بعد توبع داشت خونه ای ک سر عقد داده بهمو ببخشم ولخریاشو جبران کنه یا خرج خانوادشو بده

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب خام بودی الان تجربه داری رو رفتارهای اشتباهت  کارکن جرانشید

اشتباه کردم ولی منشا اشتباه فقط من نبودم 

یجوری واکنش نشون میدادم ب کنشای بد اون

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
2740
ببخشید ولی خندم گرفت، فقط اونجایی ک نوشتی میزدم و همچنان میخوردم خخ

انگار کرم داشتم فقط میخاستم وحشیش کنم😂😂😂

فقط بخاطر اینکه بزاره دانشگاه برم

چجوری ازدواج میکنین تو سن 17_18 سالگی🙄😶

حالا من ۱۷ بوذم اون ۳۲ سالش بود😪

نمیشه الان جدا نشی زندگیتون باهم درست کنید سنت خیلی کم بود خیلی ازکارات بچه گانه بوده که به اقتضای سنت میشه توجیه کرد مثل لجبازیهات واینکه شوهرتم عاقل نبوده پایه بوده برای این کشمکش ها🥺

من مردی وه مشرو ب بخوره نمی تونم درک کنم انشال...که هیچ وقت درکشم نکنم از مجازاتش نمی ترسم باور کنیر ...

منم از مرد مشروب خور متنفرم 

کسی که از خدا نترسه چجوری میخواد منو خوشبخت کنه