2737
2734

بنظرتون توی چندماه اول که مادر حرکت جنین رو احساس نمیکنه حساس بودن سینه ها میتونه نشونه سلامت جنینش باشه؟

درکل چطوری آدم بدون سونو مطمئن بشه جنین توی شکمش سالمه و اتفاقی براش نیفتاده؟ 

سوال منم هست فکر کنم خدای نکرده اتفاقی بیوفتع خونریزی جیزی ایجادشه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هیچی خوش بینی و فکر منفی رو دور کردن نداشتن خونریزی

آخه نداشتن خونریزی همیشه دلیل سلامت نیست چون توی سقط فراموش شده خونریزی و لکه بینی وجود نداره ولی رشد جنین متوقف شده

2731

هیچ ربطی به نوک سینه ، تهوع و چه می دونم اینا نداره 

چون تا ۱۲ هفته درد پریودیم طبیعیه فقط از ترشح میشه مطمئن شد 

خونی و قهوه ای نباشه خوبه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ب هیچ کدوم از علایم توجه نکنید مخصوصا ماه های اول 

ی روز علامت داری ی روز نداری 

فقط دل درد و کمر درد و لکه بینی نباشه 

کار سنگین نکنید استراحت و تغذیه خوب باشه 

همین 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2740
سقط فراموش شده نمیدونم یعنی چی، ولی من ی جنین هفت ماهه از, دست دادم و ی سقط تو ماه دوم

عزززیزم

ببخشید علامت

سقط چی بود فدات شم؟ 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

باکساییکه سقط فراموش شده داشتن حرف میزدم میگفتن هیچ علامتی نداشتیم مثلا یهو رفتن سونو که فهمیدن قلب بچشون دیگه نمیزنه  نه درد داشتن و نه لکه و نه خونریزی

باکساییکه سقط فراموش شده داشتن حرف میزدم میگفتن هیچ علامتی نداشتیم مثلا یهو رفتن سونو که فهمیدن قلب ...

منم خیلی ازین فکرای منفی میکنم واقعا بده 

نمی‌دونم چطور آرامش داشته باشم

شما چند هفته ای؟ 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706