2733
2739
عنوان

خوشگل ترین عضو صورتتون.+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 56483 بازدید | 801 پست
اخه مادرشوهرمم میگه دخترایی که میرفتم خواستگاری واسه پسرم خیلی از تو خوشگلتر بودن خاله جان

چقد چرته گفته من خیلی زشتم شوهرم شبیه امید زندگانیه  فقط چشاش عسلی و درشت تر تاحالا یه بار نه مادرشوهر نه خواهرشوهرا همچین حرفی نزدن تازه میگن تو از همه دخترایی که برا محمد درنظر گرفته بودیم بهتر بودی

اً
باسنم😐البته نظر سخصی خودمه😅

بازم مهمه 

تو لباس خیلی تاثیر داره

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشمهای زیتونیم و سفیدی مطلق پوستم دماغم هم به نسبت کوچیکه بد نبست

اما از چونه خودم خوشم نمیاد صورتمو کشیده کرده

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
2731

بچه ها برای عکسم گزارش میزنید

اگه عکساتون مونده بگید براتون گزارش بزنیم

اگه میخواید پاک شه

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین
2738
چشمهای زیتونیم و سفیدی مطلق پوستم دماغم هم به نسبت کوچیکه بد نبست اما از چونه خودم خوشم نمیاد صورتم ...

هرکس بی داره دیکه 

منم دماغم زشته

هرکس بی داره دیکه  منم دماغم زشته

کاش میشد نیرفتیم کره اونجا جراحی میکردیمشون بدون اونکه کسی بفهمه جراحی شدی

بسکه طبیعی عمل میکنند

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...