2737
2734
عنوان

خوشگل ترین عضو صورتتون.+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 56483 بازدید | 801 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لبامو😁

عالیه😍

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
2731
من خیلی پسندیدم خوووووووشگله لبات

جی فور پلاس..فقط یکم بزرگتراز آهفته وگرنه همه کاراییاش مث همه

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️تقدیم به پسردارا😘
2740
كامپوزيت كن خييلي خوب ميشه

هزینش چه جوریه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
ممنون عزیزم😍😍❤❤

قربانت

من فک کنم توهم زدم لبام قشنگه ن کسی لایک کرد ن کسی نظر داد😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ای جونم😅😍😂😂😂 

خیلیا حواسشون نیس مث من 

اصلا ندیدم اخه هی میرم تاپیکای دیگه باز با ریپلای میام اینجا

دوس داشتی بزار ببینم😉عکس منم صحفه ۴ اگه رفتی دیدی گزارشم بزن 😘

وااااا🙁 
اینم منم ،عکس قبل عمل بینی ....بنظر خودم هیچجام خوشگل نیس😠😠😠😠😠

شکسته نفسی میکنی

2706