2752
2734
عنوان

خوشگل ترین عضو صورتتون.+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 56483 بازدید | 801 پست
وااااایی یعنی چقدره من همش میگم گوشیم زیادی بزرگه خوش دست نیست چون بزرگه

ببخشیدa5منظورم بود اندازه گوشی خودته منم خیلی بدم میاد اصلاخوش دست نیست وگرنه ازهمه چیزش راضیم

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️تقدیم به پسردارا😘
نه ناراحت نمیشم‌من خودمم همینجوری ام تو همه تاپیکا شوخی میکنم😁 نه‌میخواستم ببینم‌ گفتم اگه دوست دار ...

تو تاپیکا میبینمت خیلی خونگرم و مهربونی😍😍😍

کلام خدا👈وای بر هر عیب جوی هرزه زبان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم منم ،عکس قبل عمل بینی ....بنظر خودم هیچجام خوشگل نیس😠😠😠😠😠

عزیزم خوشگلی

ولی از دیدن کامنتت یجورایی تعجب کردم

اخه اولین نفری که تو این تاپیک گفتی خوشگل نیستم برعکس همه😂

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2731
ببخشیدa5منظورم بود اندازه گوشی خودته منم خیلی بدم میاد اصلاخوش دست نیست وگرنه ازهمه چیزش راضیم

اهان a5هست گوشیت؟؟

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
فك كنم از واحدي ٣٠٠-٤٠٠شروع ميشه ولي فقط اونايي كه تو ديده موقع خنديدن انجام ميشه هزينش از ارتودنسي ...

ممنون از راهنماییت .کامپوزیت داعمیه ؟؟

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
عزیزم خوشگلی ولی از دیدن کامنتت یجورایی تعجب کردم اخه اولین نفری که تو این تاپیک گفتی خوشگل نیستم ...

همه؟🤔🤔🤔

منم نگفتم خوشگلم😐😐 فقط گفتم ای ام بدون عمل پمل 😁

وااااا🙁 
اهان a5هست گوشیت؟؟

نه بزرگترازa5گوشیم..جی فورپلاسه 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️تقدیم به پسردارا😘