2737
2734
عنوان

دوستان اردبیلی و سرعینی میشه راهنماییم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6704 بازدید | 57 پست

سلاک عزیزم بسلامتی ایشالا نه سردنیس خیلی خنکه کاپشن اینا نه فقط سوشرت اگه گرمایی هستی یه کوچلوسردت میشه وگرنه سردنیس اره شلوغه اومدنی شهرمشگین شهرم بیاین بزرگترین پل معلق وزیپلان واب هاگرم طبیعی قینرجه امیدوارم خوش بگذره بهتون

من عاشق سرعین هستم و تخصص دارم در سرعین !!!

هتل اگر واست تمیزی مهمه بهتره رزرو کنی. من هتل صحت و هتل مرکزی و هتل علی رو که قیمت مناسبی هم دارن پیشنهاد میدهم و تمیز و مرتب.

غذا هم عدل مینایی و مینایی خیلی خوب هستن حتما دیزی هم بخورید.

سرشیر و عسل عدل مینایی هم بهترین هست. عدل مینایی دو تا هست یکیش واسه صبحونه و اینا و یکی غذای سنتی. بپرسین از خودشون بهتون میگن.

استخر فقط پهن لو . بقیه اش یا خیلی شلوغ یا نامرتب هست.

حتما سرعین هستید یک سر تا گردنه حیران هم برین. عالیه و حدود 45 دقیقه با سرعین فاصله داره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من عاشق سرعین هستم و تخصص دارم در سرعین !!! هتل اگر واست تمیزی مهمه بهتره رزرو کنی. من هتل صحت و هت ...

ممنون عزیزم بابت راهنماییت این آب گرمی که میگی مرکز شهره یا فاصله داره؟ آره اصلا مسیرمون از گردنه حیرانه عاشقشم من با اون طبیعت قشنگش، آش دوغو نگفتی کجا بخویم؟😂

خدایا هزار بار شکرت
وااای همینجور داره گزینه های روی میز زیاد میشه😋😂

حالت سنتی داره دیگه از اینایی که تخت داره اگه اهل این جور جاها نیستین خط بزن آخه بعضیا خوششون نمیاد 😅

ولی خب آدم اول ظاهرو میبینه دیگه تو نگاه اول انگار غذای مزخرف میدن ولی ما چند ساله میریم برای دیزی و کوبیده و جوجه عالیه 

2740
وای من عاشق جاهای سنتی ام😍

نیر نزدیک سرعینه اگه دوست داری حتما برو

فقط باید بگردی چون آدرس دقیق ندارم ما چشمی پیداش میکنیم😂

اونجا از سرعین ارزون تر و خوش مزه تره  

ممنون عزیزم بابت راهنماییت این آب گرمی که میگی مرکز شهره یا فاصله داره؟ آره اصلا مسیرمون از گردنه حی ...

اصولا سرعین همه چی کنار همه. و پهن لو هم دقیقا وسط ماجراست! رویال فقط اسم داره اگرنه اصلا به دل من نبود. کفش همش مو ریخته بود، اون قسمت تعویض لباس و من شدیدا روی این چیزای ریز حساسم اما پهن لو یکی مدام داره تمیز میکنه. ایرانیان هم که شدیدا شلوغ و نامرتبه

راستی از سایت اسنپ هتل بگیری تخفیف هم داره.

آش دوغ خود عدل مینایی داره، یک جا هم هست یک مغازه داغون و کوچولو هست، خوده عدل مینایی وقتی آش نداره میگه برین پیش اون! اسمش گلپسند هست. اگر عدل مینایی نداشت که البته الان داره برین اونجا. سیرابی اونم خوشمزه است، عدل مینایی سیرابی نداره خودش. گردنه حیران هم یک قسمت زدن که سورتمه و زیپ لاین و تله کابین داره، من سورتمه اش رو سوار شدم و خود هرچند داشتم سکته میکردم اما خیلی عالی بود! بلیطشم هم 25 بود، البته یک ماه قبلش 20 بود!!

دیگه چی بگم؟ آها عدل مینایی واسه صبحانه رفتین حتما نون فتیرشون رو بخورین. با عسل و سرشیر عالی میشه. لیقوانشون خیلی شور هست و من دوست ندارم. 

کلا در سرعین بخور و برو استخر و خوش باش. به فکر اردبیل و مرکز خرید نباش! ویلادره هم یک جای سرسبزه که یک اب معدنی گاز دار داره! به تبلیغ فروشنده هاش گوش نده و چیزی نخر ازشون!

آلوارس هم یک مسیر خاکی تا یک آبشار داره که بهتره نری ، ماشین داغون میشه.

یک تله کابین روباز هم داره میره به یک پیست اسکی ، اون بد نیست.

نیر و اینا هم اگر از حیران میایی ، زیبایی قابل توجهی در مقابل حیران ندارن واقعیتش.

نیر نزدیک سرعینه اگه دوست داری حتما برو فقط باید بگردی چون آدرس دقیق ندارم ما چشمی پیداش میکنیم😂 ...

واقعیتش نیر در مقابل خود سرعین هیچی نداره! ببخشید اما واقعیتش رو گفتم

2706