2733
2734
عنوان

دوستان اردبیلی و سرعینی میشه راهنماییم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6704 بازدید | 57 پست
اگه بپرسیم مردمش نمیدونن؟

دیزی ای زیاد داره کلا ولی شاید بشناسن تقریبا اوایلشه نگاهم کنین پیدا میشه از سمت اردبیل به نیر اون دست خیابونه که باید از دور برگردون برگردین چند متر بعد از اونه 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادب بی ادبی کردین جوابتونودادن ترک هاهیشکدوم اهل دعوانیستن مشکل ازخودتون بوده حتما

اتفاقا برعكس ميگييي تَرك ها خود دعوا گر سليته بازي هستن نميدوننستي بودن حتما تَو ترك هستي داري اينجوري حرف ميزني مثل ترك ها بي احترامي ميكني من نگفتم كسي مشكل داره گفتم بد برخورد ميكنننن نگفتم ترك يا فارس كلا گفتم بد برخورد ميكننن

2731
اتفاقا برعكس ميگييي تَرك ها خود دعوا گر سليته بازي هستن نميدوننستي بودن حتما تَو ترك هستي داري اينجو ...

هرکی گفته خیلی بیجاکرده منم میگم بدبرخوردنمیکنن مشکل ازخودتونه بله ترکم

هرکی گفته خیلی بیجاکرده منم میگم بدبرخوردنمیکنن مشکل ازخودتونه بله ترکم

منم خودمم ترك هستم ترك تبريز به ترك بودنم افتخار ميكنم ولي مردم سرعين همه شوننننن دعوا گر هستتن 

2738

[QUOTE=102093717]کبابی حاج قربون تو خود اردبیله؟ از همه چیزایی که گفتی چسبیدم به غذاش بس که شکمو ام من😂[/QUOTEبالاترشم مغازه شوهر منه...خخخخ بهش سر بزنین

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
التماس دعا بانو

فدات شم....

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
اصولا سرعین همه چی کنار همه. و پهن لو هم دقیقا وسط ماجراست! رویال فقط اسم داره اگرنه اصلا به دل من ن ...

وای ممنون عزیزدلم بابت وقتی که گذاشتی و این همه نکته خوب و مهمی که گفتی😍❤برای منم تمیزی خیلی مهمه بار آخری که رفتیم اصلا آبگرم نرفتم به خاطر خاطره بدی که تو ذهنم بود البته میگم مال خیلی سال پیش بودا

خدایا هزار بار شکرت