2703
2553

سلام ما ان شاالله قراره یکشنبه بریم سرعین میشه لطفا کمک کنین و به سوالام جواب بدین

1. اگه جا رزرو نکرده باشیم هتل قیمت مناسب و تمیز پیدا میشه و اینکه خیلی شلوغه آیا؟

2.هوا اونجا خیلی سرده ؟لباس پاییزه خوبه یا برا بچه کاپشن اینام بردارم؟

خدایا هزار بار شکرت

سلام ما این تعطیلات اونجا بودیم. لباس گرم حتما بردارید شبا قشنگ سرده سرد میشه

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هتل زیاده راحت پیدا میکنین لباس گرم بردار بعضی شبا خیلی سرد میشه باید کاپشن بپوشین بعضی شبا هم کم سرد میشه سوئیشرت باید بپوشین برای خودتون هم لباس گرم بردار نه فقط بچه ها

2456
آه آه بدم مياد از ادماش سرعين خَيلي خَيلي بي فرهنگن فقط فقط دنبال دعوا هستن 

خودت مال کجا هستی ک به اه اه میگی آه آه 🤣🤣🤣🤣🤣

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2714

گلم خونه و اپارتنان و سوییت همه وقت عست

به هر قیمتی

پتو مسافرتی بردار بعد استخر بندازین رو دوشتون.

بله شبا سرده.سویشرت برداری بهتره.

من خودمم میرم سرعین سویشرتم همرامه...بعد استخر تن میکنم

اومدی ارذبیل و سرعین کلی خونه هست...ناراحت جا تباش

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
باشه ممنون گلم، بعد خیلی شلوغ بود؟

ما سرعین نرفتیم چون شنیدیم شلوغه.  برید آلوارس . جنگل فندوق لو. شورابیل. بقعه شیخ صفی. کبابی حاج قربون... اگر دارید وسط هفته میرید خلوت میشه نگران نباش. 

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

من بچه اردبیلم هر سوالی داشتی بگو بگم

الان میرم نماز

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
2706