2737
2739
عنوان

اونایی که قبلا افسردگی داشتین، بیاین ی دیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 44 پست
جدا راست میگی.😲 منم چند وقته میترسم تو صورت مردم نگاه کنم میخاستم همین الان ازت بپرسم حتی تو صورت ن ...

ببین هر چیزی دلیل افسردگی نیست ولی یه دکتر رفتن چیزی نمیشه، برو پیش یه روانشناس خوب اول مطرح کن، البته اگه تقریبا همه علائمو داریا.....

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔

من پیش روانپزشک رفتم کلی قرص خوردم،ولی آخرش بهترین کسی که میتونه کمکت کنه خودتی،بنویس

چیزایی که آزارت میده رو بنویس حرصتو خالی کن من کلی چرت و پرت مینوشتم ولی اینکار ذهنمو خالی میکرد

برقص،ورزش کن،شوهر من بزور منو مببرد بیرون میگردوند بعد از گردش کلی حالم بهتر میشد

خدایا خودت نگهدار فرزند کوچکم باش..برا سلامتیه خانواده ام یه صلوات مهمونم کنین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین هر چیزی دلیل افسردگی نیست ولی یه دکتر رفتن چیزی نمیشه، برو پیش یه روانشناس خوب اول مطرح کن، الب ...

میدونی عزیزم داشتم همه علائمو خیلی حاد ولی بازم چون اهل معنویتم تاثیراتش کمتر شده روم .یعنی میرم زیارت نماز شب میخونم قرآن میخونم بوی اسپند بوی کاهگل حالمو بهتر میکنه .البته قبلا خیلی اهل رقص بودم ولی همونقدر که میرقصیدم باز یه چیزی میشد ده برابرش گریه میکردم.

ولی الان نمیرقصم و آهنگ گوش نمیدم زیاد .فقط همین قرآنو زیارتو گاها  ورزش وهمین صبح زود بیدار شدن موثر بوده تاحدودی واسم

میدونی عزیزم داشتم همه علائمو خیلی حاد ولی بازم چون اهل معنویتم تاثیراتش کمتر شده روم .یعنی میرم زیا ...

خب خدا رو شکر....همون چندتایی هم که گفتم کاری هستن....انجام بدین خیلی بهتر میشین، من اینا رو کسی بهم گفت و خیلی خوب بود اما یه مورد دیگه هم خودم تجربه کردم، تو نماز موقع الله اکبر های بین اعمال، مثلا از رکوع تا سجده یا هر جا ترجمه کنید توی دلتون، که خدا از مشکلات من بزرگتره، ببینید بعد چند وقت چقد تغییر میکنید....عزیزم شما که اهل دین هستین برا منم دعا کنید♥️😙😗

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
2728
مرسی از راهنماییای قشنگت  ایشالا یه خوبش گیرت بیاد😍😙

ممنونم♥️😚😘😗

وای من اینجوریم میشه راهنمایی کنید😢😢😢

عزیزم همه چیو گفتم تو همین تاپیک بخون بعد هر سوالی باز داشتی بگو هر چی بلد بودم و تجربه داشتم بهت میگم🌷

2738
وای من اینجوریم میشه راهنمایی کنید😢😢😢

خانوم شاه عباسی

منو یادتونه؟ یه بار با هم بحثمون شد....خواستم بگم معذرت میخام، بعصی وقتا آدم حالش خوب نیس یه چرتی میگه، معذرت میخام عزیزم♥️🌷

قربونت عزیزم انشالله حاجت روا بشی حتما

😚😙😘😗

فدات عزیزم من اصلا یادم نیست خدا همه مونو ببخشه💗💗💗💗

عزیزممممم....منم یادم نبود....خدا منو ببخشه، فامیلیتونو.....تو رو خدا حلال کن.....من زود از کوره در میرم

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

عزیزممممم....منم یادم نبود....خدا منو ببخشه، فامیلیتونو.....تو رو خدا حلال کن.....من زود از کوره در ...

حلال تندرستی عزیزم منم اگر تندی کردم یادم نیست حلال کن💗💗💗💗💗💗🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

حلال تندرستی عزیزم منم اگر تندی کردم یادم نیست حلال کن💗💗💗💗💗💗🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 ...

خواهش میکنم، منم حلال کردم عزیزم♥️♥️♥️🌷🌷🌷🌷🌷

2706