2737
2734
عنوان

اونایی که قبلا افسردگی داشتین، بیاین ی دیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 44 پست
احساس خستگی میکنی؟ شیرینی زیاد میخوری؟ حوصله و اراده هیچ کاری رو نداری؟ حتی اتاقتم مرتب نمیکنی؟ ...

من اینجورم

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
احساس خستگی میکنی؟ شیرینی زیاد میخوری؟ حوصله و اراده هیچ کاری رو نداری؟ حتی اتاقتم مرتب نمیکنی؟ ...

منم هستم الان باردارم ولی قبلشم بودم

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اینجوریم

اول اینکه نماز بخون، نماز اول وقت و تو هر نماز سوره ی حمد رو توی دل خودت ترجمه کن....

دوم اگه پول داری خرید کردن باعث ترشح یه هورمون میشه توی بدن که با افسردگی مقابله میکنه، ضمنا حتما برو بیرون نه اینترنتی....هر چند خیلی با هم فرقی ندارن اما اون بهتره....

سوم شاید اینو باید اول میگفتم انقد که موثره، یه ورزش ترجیحا جمعی یا هر چی به جز بدنسازی و پیلاتس و اینا، ینی ورزش هایی که با دوستات رقابت میکنی باهاشون حرف میزنی، اینطوری باشه مثل والیبال و فوتبال و بدمینتون و اینا...

چهارم سعی کن تا میتونی بری بیرون خونه زیاد نمون

انجام بده، خوب که شدی بهم پیام بده عزیز دلم، بعدم برا ازدواجم اینکه با یه آدم خوب ازدواج کنم دعا کن😊😊😊

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
عزیزم  من اینطوریم   راهکار بده  لطفا

عزیزم گفتم بخون ان شاالله خوب بشی برا منم دعا کن

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
2728
بگو منم ایتجوریم

برای این دوستانی که میگن ما اینجوری هستیم سریع اقدام کنن، تست افسردگی داخل اینترنت هست، اگه شدید بود طب سنتی و  گیاهی اصلا جالب نیست تو این زمینه....حتما قبل از اینکه اتفاق بدی بیفته و شرایطتون بدتر بشه برین پیش دکتر با چند دوره قرص خوب خوب میشین....

مقاومت هم نکنید.....حالتون خیلی بهتر میشه....

منم هستم الان باردارم ولی قبلشم بودم

در حالت شدید

همش گریه میکنید....به هر بهونه ای، حتی میشه گفت هر شب....

احساس نا امیدی شدید....ینی دست به سیاه و سفید نمیزنید

ضمنا دوستان آدم های افسرده  زیاد با نزدیکانشون چشم تو چشم نمیشن...ینی نگاه مستقیم و صحبت کردن یا حتی خندیدن نشانه سلامتی هست....

2738
در حالت شدید همش گریه میکنید....به هر بهونه ای، حتی میشه گفت هر شب.... احساس نا امیدی شدید....ینی ...

اره انگاری اینجورم خیلی کار کنم ظرفامو بشورم 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
در حالت شدید همش گریه میکنید....به هر بهونه ای، حتی میشه گفت هر شب.... احساس نا امیدی شدید....ینی ...

جدا راست میگی.😲 منم چند وقته میترسم تو صورت مردم نگاه کنم میخاستم همین الان ازت بپرسم حتی تو صورت نزدیکانم.😢برم اول پیش روانپزشک یا روانشناس؟

وررش وقرص  منم همینجوری بودم ی خانمی نجاتم داد ولی توخونه ورزش میکنم باشگاه نمیرمحرف زدن باهاش ...

کی هستن ایشون؟

مشاوره؟

ب همه کمک میکنه؟

آرزو دارم همه عاشقا به هم برسن و خوشبخت بشن  و بیزحمت به نیت حاجتی ک دارم یه صلوات بفرستید برام...❤😪
راستی من بعضی روزها که بعد نماز صبح نمیخوابم خیلی بهترم

اگه همون بعد اذون صبح بری تو بالکن یه ده دقیقه حالت بهترم میشه، اون نسیم صبح از اذون تا طلاع یه اسم خوبیم داره، میگن حال ادمو خوب میکنه، آدمو سر زنده میکنه...

2706