2733
2734

بچه ها روکش مبلام کثیف شده میترسم بندازم لباسشویی پاره بشه شما ها انجام دادید الان عکسش هم می زارم که ببینید چه مدلی منظورمه 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مال من زیپیه تا الان چندین بار شستمشون

عکسش و گذاشتم ببین همین مدلیه

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
بزار

پاره نشه شما امتحان کردی ؟رو چه تایمی میزاری میتونم وایتکس هم بریزم تو لباسشویی لباسشوییم از این جدیدا هستا

2740
شما که کاور کشیدین باید تمیز مونده باشه

پسرم چیزی که میخوره دستاشو میماله روکشا کثیف شدن خواستم تکه بکشم گفتم برآرم لباسشویی ببینم تمیز تر بشه ولی میترسم پاره کنه 

عکسش و گذاشتم ببین همین مدلیه

نه مال من روکش خود مبلو میگم 

اگه اینی که رو مبل انداختی رو میگی تو ماشین ننداز آروم با دست بشور چیزی نمیشه

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
نه مال من روکش خود مبلو میگم  اگه اینی که رو مبل انداختی رو میگی تو ماشین ننداز آروم با دست بش ...

آها نه من منظورم این کاور هاش بود 

مال منم تشکاش زیپ داره بیش از ۷ یا ۸ بار انداختم لباسشویی هیچیش نشده با پودر لکه بر هم شستم

نه خود مبلام تمیزه من کاورش روی مبلی رو میگم