2737
2734
عنوان

میشه روکش مبل رو شست کسی این کارو کرده خراب نمیشه ؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7497 بازدید | 26 پست
آها نه من منظورم این کاور هاش بود 

با دست و اسکاچای بافتنی هست که زبر نیستنو  ظرف میشوریم با اونا آروم بشور

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه کاور هاشو میخوای بشوری با دست بشور نیم ساعت خیس کن تو لگن اب و وایتکس اب بکش چنگ نزن چروک میشن ب ...

باشه عزیزم مرسی گفتم یه سوال بکنم یه وقت نندازم لباسشویی پاره بشه آخه خیلی گرون شده این روکشاش 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
با دست بشور  حتما حتما

باشه حتما ممنون عزیزم 😘😘😘😘

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2731
پاره نشه شما امتحان کردی ؟رو چه تایمی میزاری میتونم وایتکس هم بریزم تو لباسشویی لباسشوییم از این جدی ...

من فک کردم روکش خودمبل رومیگی عزیزم نمیدونم من مبلهام ازین کاورانداره ولی کاورهای لوازم برقی هاموتاحالاانداختم ماشین هیچیش نشده فقط هم دراوردی سریع بایدخشکش کنی که لکه اب نیفته

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
من فک کردم روکش خودمبل رومیگی عزیزم نمیدونم من مبلهام ازین کاورانداره ولی کاورهای لوازم برقی هاموتاح ...

پس،با همون دست میشورم 

نه اصلا لباسشویی ننداز

ببخشید یه سوال دیگه هم بپرسم ما مستاجر هستیم بعد صاحب خونه خودش خونه رو موکت کرده یعنی چسب زده حالا یه سری از جاها لک و کثیف شده اون با چی میتونم تمیز کنم ؟

2740
پس،با همون دست میشورم 

موفق باشی😁

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
موفق باشی😁

ممنون اصلا حوصله کارای خونه رو ندارم 😭😭😭😭

ممنون اصلا حوصله کارای خونه رو ندارم 😭😭😭😭

اوووووف منم دوتابچه کوچیک دارم اگه الان خونه هاموببینی 😥دیگه بایدهمت کنم پاشم چاره ای نیست😄

ببخشید یه سوال دیگه هم بپرسم ما مستاجر هستیم بعد صاحب خونه خودش خونه رو موکت کرده یعنی چسب زده حالا ...

اتفاقا ما دیشب جای چسب خیلی قوی رو میخواستیم از بدنه ماشین پاک کنیم با اسپری انژکتور شور کاملا پاک شد اسپری کن بعد چند دقیقه بکن یا تینر روغنی هم پاک میکنه ولی اون اسپری خیلی قوی و فوریه