2733
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 60 پست
عاشق تو چند هفته؟ شاید ولی یه طرفه ادم به هیچ جانمیرسه

عشق اتفاقا توی کوتاه مدت اتفاق میفته دوس داشتن بلند مدت

درسته به جایی نمیرسه منم قبول دارم ولی یه چیزایی تو زندگی هست که بعدا ممکنه حسرت بخوره آدم که چرا این کارو نکردم 

حسرت نکردن اون کار از پشیمونی انجام دادنش خیلی کشنده تره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ببین چرا ترکت کرد علتش چی بود؟ یکم خودت پسش بزن ناز کن شرط بزار دیدی ارزش داره ادامه بده

نمیدونم گفتش علتش مامانم بود گفت بهم دختر مردمو وابسته ب خودت نکن اون موق هنور انق مصمم نبودم ولی الان من میخامت

بهش فرصت بده بعد ولش کن😏😏غرورتون شکست غرورشو بشکوون ..کسی که رفت دیگه لیاقت برگشتن نداره بازم میره...براخودت ارزش داشته باش .....تاازت سو استفاده نکنه ولت نمیکنه😏)مواظب باش

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم
2731
نمیدونم گفتش علتش مامانم بود گفت بهم دختر مردمو وابسته ب خودت نکن اون موق هنور انق مصمم نبودم ولی ال ...

خب نشون میده خیلی مادرش روش اثر داره. خیلی به حرفه مادرشه حتی تو مسایل عشقی و عاطفی

2740
عشق اتفاقا توی کوتاه مدت اتفاق میفته دوس داشتن بلند مدت درسته به جایی نمیرسه منم قبول دارم ولی یه چ ...

درسته ولی گاهی وقتا ادم جلوی دلشو بگیره بهتره تا ضرر زیادتری کنه.نظر منه

خب نشون میده خیلی مادرش روش اثر داره. خیلی به حرفه مادرشه حتی تو مسایل عشقی و عاطفی

اره عاشق مامانشع خب من میگم اینکه میتونه انق عاشق مامانش باشه عاشق منم میتونه باشه

اره عاشق مامانشع خب من میگم اینکه میتونه انق عاشق مامانش باشه عاشق منم میتونه باشه

شایدم نتونه. عاشق مادر بودن خوبه ولی نظر مادر و تو مسائل شخصی قبول کردن یچی دیگست.برو پیش مشاور

الان تو کمتر از 6ماه تو شرایطش چه معجزه ای شده که دوباره برگشته؟

بهش میگم میگه خودمو شناختم ک چقد عاشقتم موقع جداییمون گریه ام کرد همون روز پیش خودم درحالی ک من پیش خودش گریه نکردم حتی ی قطره 

خخخ چ خشن جنگه مگه؟

😏😏😏واقعا. فک میکنی یکی که رفته دنبال ی دختر دیگه بهش جواب ردداده بازم برگشته پیششت بازیکی بهترتوپیداشدنمیره

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم
2706