2733
2739
عنوان

لطفا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 60 پست
منم همش دارم ب نبودش فک میکنم هی مبگم بازم میره ولی خیلی دوسش دارم حتی نمیرم ببینمش خیلی اصرار کرد ب ...

من توی دل اون اقا نیستم که بگم واقعا دوست داره یا از تنهایی سمتت اومده ولی همونطور که گفتم مردا بعد دو سه ماه یا بیشتر وقتی میرن سرو کله شون دوباره پیدا میشه

من توی دل اون اقا نیستم که بگم واقعا دوست داره یا از تنهایی سمتت اومده ولی همونطور که گفتم مردا بعد ...

خب من چبکار کنم واقعا نمیدونم حتی میترسم بگم نه دیگ باهام حرف نزنه دلم براش تنگ میشه همش ژست بی احساسی میگیرم ولی نبودش سخته برام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه حسم ب خالصیه روز اول نیست ولی بازم میشینم براش گریه میکنم بازم دلم منو گول میزنه این دفه میمونه ...

به نظرم بمون باهاش اگه باز بره خوبیش اینه دیگه گریه نمیکنیو حسی بهش نداری

میمونه یه حس ندامت که چرا بهش فرصت دادم که اونم بهتر از ای کاش ای کاشه تا اخر عمرته

به نظرم بمون باهاش اگه باز بره خوبیش اینه دیگه گریه نمیکنیو حسی بهش نداری میمونه یه حس ندامت که چرا ...

اون میگه شرایط زندگی من اونموق خوب نبود مامانم بهم گفت دختر مردمو وابسته خودت نکن عذاب میکشه الان تصمیم خودمو گرفتم حتی نمیدونم حرفاشو باور کنم یان

2731
اون میگه شرایط زندگی من اونموق خوب نبود مامانم بهم گفت دختر مردمو وابسته خودت نکن عذاب میکشه الان تص ...

اون موق ک نبود خبلی حال بدی داشتم الان ک اومده میگم  بازم حالن بده ترس دارم همش

اون میگه شرایط زندگی من اونموق خوب نبود مامانم بهم گفت دختر مردمو وابسته خودت نکن عذاب میکشه الان تص ...

زمان همه چیو مشخص میکنه باهاش بمون خودت باش عشقتو نشون بده سرد بودن تو رابطه ای که قبول کردی باشی معنی نداره

اگه عاشقشی بزار بفهمه

تو کار خودتو بکن یا میمونه یا میره 

هیچوقت از عاشق شدن نترس هرچند سخته اما همیشه به این باور برس که هیچی موندنی نیست چه عشق چه شوهر چه خونواده 

بحث یکم فلسفی شد ۲ دیقه تنفس😂😂😂

2738
زمان همه چیو مشخص میکنه باهاش بمون خودت باش عشقتو نشون بده سرد بودن تو رابطه ای که قبول کردی باشی مع ...

نمیدونم انقد دوس دارم بهم ثابت بشه ک دوسم داشت همش تو ی دودلی ب سر میبرم ولی واقعا عاشقشم از ته قلبم

نمیدونم انقد دوس دارم بهم ثابت بشه ک دوسم داشت همش تو ی دودلی ب سر میبرم ولی واقعا عاشقشم از ته قلبم

همه ما میدونیم میمیریم ولی داریم زندگی میکنیم

عشقم همینه شاید تهش جدایی باشه ولی تا وقتی باهم هستین از عشق لدت ببر

من باشم فرصت نمیدم‌اونم غیر مستقیم گفته دورامو زدم. اگه بعدا بهتر پیدا کرد چی؟ 

نگفت دورامو زدم اهل اینکارا نیس ی روز بااین باشه ی روز اون میشناسمش من دومین ادمی بودم ک تو زندگیش بودم هرچقد بدباشه هرز نمیپره واقعا گفتش من چون تو سختیام پشتم بودی قدر ندونستم پشیمونم

همه ما میدونیم میمیریم ولی داریم زندگی میکنیم عشقم همینه شاید تهش جدایی باشه ولی تا وقتی باهم هستین ...

سعی میکنم با ترسم مقابله کنم شاید همین الان رف ترس نداره ک خخخخ

نگفت دورامو زدم اهل اینکارا نیس ی روز بااین باشه ی روز اون میشناسمش من دومین ادمی بودم ک تو زندگیش ب ...

خب ببین چرا ترکت کرد علتش چی بود؟ یکم خودت پسش بزن ناز کن شرط بزار دیدی ارزش داره ادامه بده

2706