2703
2553
عنوان

لطفا کمکم کنید

320 بازدید | 60 پست

من با یه پسره اسفند ماه دوست شدم چند هفته بعد از چند هفته تموم کردیم ینی اون گفت باهام نباشه بهتره من بااینک عاشقش بودم گفتم باشه خیلیم ناراحت شدم ولی الان اومده میگ پشیمونم من ازتو بهتر پیدا نمیکنم میخام برگردم نمیدونم چیکار کنم میترسم بهش فرصت بدم بازم بره دلمم میگه بهش فرصت بده چون از ته دلم عاشقشم اگ مورد مشابه داشتید تجربه تونو بگید مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

رفته دوراشو زده برگشته خودشم اعتراف کرده بهتر پیدا نمیکنه

من داشتم ولی وقتی برگشت گفتم فرصت بدم اما خودم دیگه نتونستم همش یادم میفتاد رفته میترسیدم باز بره ارامش نداشتم گفتم برو نمیخوامت

2714
فرصت بده اما زود دل نبند مثل قبل یکم بدبین باش از این نظر میگم ک دو روز دیگه دلت نسوزه بگی کااااااش ...

دل نمیبندم خیلی سرد برخورد میکنم اصلا مثل روزای اول نیستم باهاش نمیدونم چیکار کنم

رفته دوراشو زده برگشته خودشم اعتراف کرده بهتر پیدا نمیکنه من داشتم ولی وقتی برگشت گفتم فرصت بدم اما ...

منم همش دارم ب نبودش فک میکنم هی مبگم بازم میره ولی خیلی دوسش دارم حتی نمیرم ببینمش خیلی اصرار کرد بازم نرفتم میترسم

خب نداشتن اون واسم سخته

پس اگه انقد دوسش داری بمون باهاش 

چون اکه فرصت ندی بعدا هی میگی کاش فرصت میدادم

منم خیلی دوسش داشتم خیلییییی ولی وقتی برگشت 

دیگه اون حس سابقو بهش نداشتم چون تو نبودش خیلی اذیت شدم

پس اگه انقد دوسش داری بمون باهاش  چون اکه فرصت ندی بعدا هی میگی کاش فرصت میدادم منم خیلی د ...

اخه حسم ب خالصیه روز اول نیست ولی بازم میشینم براش گریه میکنم بازم دلم منو گول میزنه این دفه میمونه بازم میترسم یازم بره

2706