2733
2739
عنوان

خارجی های سایت که به ایرانی توهین می کنید چند روزه

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 57 پست

من اصلا نمیدونم جریان توهین ها چی بوده و به کسی هم تا به حال تو سایت توهین نکردم

چندین سالم هست ایران زندگی نمیکنم اما این خیلی زشته که آدم چون از چیزی خوشش نمیاد خیلی راحت بگه از ایران برید .همون قدر که شما با افکارتان حق موندن تو ایران رو دارید کسی هم که با شما مخالفه باز ایران وطنش هست دلیل نمیشه چون باب میل من نیست براحتی بگم برید بیرون

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تو رو دوست میدارم 😍😍

😘😘😘🌹

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
بله شنیدیم کسی نگفت فقط اینجا حیوان آزاری میشه اما اینجا با عاملین همه ی این نکبت ها و فساد ها برخور ...

حکایت ظریفی بود 

مشکل اینجاست که در اروپا هم برخورد نمیشه 

چون براشون منفعت دا ه 

اینجا اگر سگ‌های ولگرد برای حفاظت از جون مردم کشته شدن(ابدا این روش رو تایید نمی‌کنم) اونجا بخاطر خوراک لذیذ شکنجه میشن 

کسی هم حکایت نمی‌گه😊

دختر، دوست پدرم  هفته‌ی گذشته‌ تو پارک سگ بهش حمله میکنه برای اینکه بچه‌ش آسیب نبینه با پا میزنه بهش

بچه‌شو بغل میکنه 

تا نگهبان برسه  قسمت بزرگی از ران پاشو سگ میکنه 

الان تو حال وخیم تو بیمارستانه...

اصلا و ابدا اصراری ندارم باور کنید 

اما گاهی عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد...

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2731
من اصلا نمیدونم جریان توهین ها چی بوده و به کسی هم تا به حال تو سایت توهین نکردم چندین سالم هست ایر ...

بیشترشون ایرانی نیستن

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

حس می کنم تاپیک داره سیاسی میشه 

قفل کنم یا زود ؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
حکایت ظریفی بود  مشکل اینجاست که در اروپا هم برخورد نمیشه  چون براشون منفعت دا ه  ...

عی وای   انشالله خدا کمکشون کنه 

ولی خوب میشه  سگها رو جمع کنن ببرن بیابون رها کنن نه دیگه بکشنشون 

2740
عی وای   انشالله خدا کمکشون کنه  ولی خوب میشه  سگها رو جمع کنن ببرن بیابون ر ...

من اصلا موافق کشتارشون نیستم ابدا 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
حس می کنم تاپیک داره سیاسی میشه  قفل کنم یا زود ؟

قفل کن

نمیشه چرا  اون سه نقطه رفته   😭😭😭😭😭

وقتشه گذشت 

عیب نداره 

زیاد ندیدن 😆

اصلا حرفت درست نیس اولا که مهاجرانی ایرانی یا با سرمایه گذاری میرن یا با تحصیل و کار که هیچ کدوم سرب ...

همه هم با تحصیل و سرمایه نمیرنا !

و همه هم اون ورا  واقعا  خوش بحال نمیشن

چن روز پیش تو اینیستا ی فیلمی دیدم ،ی خانم ایرانی سن وسالدار تو آمریکا که کارتن خواب بود 😔 بیچاره

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》