2726

عزیزای دلم

ایران اگه جای بدی هست و دوست ندارید 

تشریف ببرید سوییس خب 😁

جای مام بزرگتر میشه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کی توهین کرده

خودشون می دونن 😉

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
دیگه هر چی داشتیم و نداشتیم سر سفره مون نشستن باهامون خوردن توهینم داره؟

والا به خدا 

انگار زورشون کردیم یا گفتیم تورو خدا نریییییید جای دیگه 

«هان، کجاست

پایتخت این کج‌آئین قرن دیوانه؟

با شبانِ روشنش چون روز،

روزهای تنگ و تارش، چون شب اندر قعر افسانه.

با قلاع سهمگین سخت و ستوارش،

با لئیمانه تبسم کردن دروازه‌هایش، سرد و بیگانه.

هان، کجاست؟

پایتخت این دژآئین قرنِ پرآشوب.

قرن شکلک‌ چِهر.

برگذشته از مدار ماه،

لیک بس دور از قرار مهر.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
ای ام خارجی فارسی کیلی کیلی کم بلد میشه مانی داد به من برم کشورم؟؟؟😂😂😂😂😂

ای خارجی ما پولمون به ریاله. چس دلار میشه .کیلی کیلی ببکشید

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕
2706