2737
2734

من تقریباً ۹_۱۰ ماه پیش سقط داشتم . سقط خیلی بدی بود ۱۲روز سقطم طول کشید . تو یکی از مرحله ها جفت اومد و من خیلی حال بدی داشتم تو همون وضع جاریم اومد گفت جفت رو بدید به من ببرم بندازم تو باغای نزدیک خونه.

یه زغال گذاشت روش و برد. من الان از اول امسال تا حالا چند دفعه ای. یو آی. کردم اتاق عمل رفتم یعنی هر چی دکترا گفتن انجام دادم .ولی باردار نشدم در صورتی ک قبلی رو راحت یه ماه بعد از عروسی با آی یو آی باردار شدم.

الان یه جا مهمونی هستم یکی از آشنا ها شاید برات طلسم گرفتن یا جاریت با اون جفته کاری کرده.

اینم بگم ک با جاریم اصلا میونه خوبی نداریم.

خیلی استرس گرفتم. یعنی ممکنه؟؟؟؟

به آرزوهایم قول رسیدن دادم . خدایا کمک کن خوش قول باشم

ممکنه...شک نکن

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا یک ماه بعد عروسی آی یو آی کردی 

مگه مشکلی داشتی؟

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭

خب وقتی با جاریت میونت خوب نیس جفتو چرا دادی

همه فکری میشه کرد

گاهی اونی ک دشمنه کاری نمکنه ولی اونی ک دوسته مثلا کارا بد مکنه

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2738

اره میسه من شنیدم باهرچی میشه حتی از خونه ما نخود برده بودن برا دل سیاهی همه کار میکنن خیر ندیده ها موی سرم شنیدم ناخن دست و پا هرچیزی ک مال تو باشه میشه روش طلسم و دعا کرد

میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی🙏🏻🙏🏻😊
چون تو عقد فهمیدم ذخیره ام پایینه و نباید زمان رو از دست بدم

چیشد که رفتی متوجه شدی ذخیرات پایینه؟ببین به نظر من یه سید مطمئن پیدا کن بگو سرکتاب باز کنه از اونجا میتونه بفهمه چیزی در کار هست یانه

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍