2737
2739
عنوان

آیا میشه با جفت جنین سقط شده جادو و طلسم انجام داد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2363 بازدید | 32 پست
اره میسه من شنیدم باهرچی میشه حتی از خونه ما نخود برده بودن برا دل سیاهی همه کار میکنن خیر ندیده ها ...

واسه من از تو برسم موهامو برده بودن. وقتی خونه نبودم تشریف اورده بودن رفتن تو اتاق. البته شوهرم خونه بوده

هر روز صبح که چشماتو باز میکنی ۴قل و آیه الکرسی بخون  به چهارگوشه اتاقت فوت کن

لا حول و لا قوه الا بالله  زیاد بخون

حرز امام جواد  و آیه الکرسی وضو بگیر بنویس تو این جا دعایی ها بنداز گردنت

ریپلای کنید لایک دوس ندارم😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه من از تو برسم موهامو برده بودن. وقتی خونه نبودم تشریف اورده بودن رفتن تو اتاق. البته شوهرم خونه ...

هرجا میرم شوهرمم خونه باشه کل خونه رو چک میکنم حت الامکان برس و اینامو باخودم میبرم 

میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی🙏🏻🙏🏻😊
خوب الان چ کارکنم؟

کارت اشتباه بود .ولی بسپار بخدا

خدا خودش بزرگه.

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
2731
چیشد که رفتی متوجه شدی ذخیرات پایینه؟ببین به نظر من یه سید مطمئن پیدا کن بگو سرکتاب باز کنه از اونجا ...

آزمایش دادم دیگه. همون دیگه من اصلا تو این چیزا نیستم نمیدونم

به آرزوهایم قول رسیدن دادم . خدایا کمک کن خوش قول باشم

حتی خونمو ک جابجا میکردیم نزاشتم هیشکی بیاد کمک ن از فامیل خودم ن شوهرم ب هیشکی اعتماد ندارم انگار خودم ی ترسی دارم فقط خودم و مادر و خواهرو برادرم با شوهر وپدرم همه چیزو جمع کردیم 

میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی🙏🏻🙏🏻😊
آزمایش دادم دیگه. همون دیگه من اصلا تو این چیزا نیستم نمیدونم

از همون فامیلتون که بهت گفته شاید اینجوری باشه کمک بگیر.

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2740

حالا چرا زغال گذاشته روش؟ شما خودت در جریان زغال بودی یا بعدا فهمیدی؟

آری آغاز دوست داشتن است گرچه پایان راه ناپیداست من به پایان دگر نیندیشم که همین دوست داشتن زیباست.... :-*