2733
2739
عنوان

کسی هست که از ازدواج کردن بترسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 29 پست
منم میترسم خیلی 

شما چرا میترسی؟؟؟ چند سالتونه؟ ببخشید برا این میگم شاید سنم بیشتر شه بهتر شم...

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
شما چند سالتونه؟

ترست بخاطر اینه که حس میکنی نکنه خوشبخت نشم یا ... به خدا توکل کن زندگی مشترک خیلی شیرین تر از چیزیه که فکرشو میکنی منم قبلا ترسایی داشتم طبیعیه شروع یه دوره جدید یه زندگی جای جدید با ادمای جدید سخته ولی اگه فرد مورد نظرت رو دوسداشته باشی و خونواده ش خپب باشن خوشبخت ترین میشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ترس داره خیلی زیاد.بجاس و معلومه عاقلی .فقط مشاوره قبل ازدواج از هرچی که میترسی بگو و با همسرت طی کن اگر نتونست بیخیال شو.بعد از ازدواج هم تحت نطر روج تراپیست باشید.

اگر ابزار کار داشته باشه از کار نمیترسی .

2731
وای خدا نگواین حرفارو 

☹☹☹☹

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
۲۹

من ۲۳ هستم، فک کردم شاید برا سنمه....آخه خیلی وابسته ام به مامانم....

23

هم سنیم و هم درد☹☹☹

2740
شما چرا میترسی؟؟؟ چند سالتونه؟ ببخشید برا این میگم شاید سنم بیشتر شه بهتر شم...

۱۷ 

این که یکیو بخوام تا اخر عمر تحمل کنم 

اون رابطه اول سختی ها دوست ندارم

میخوام مستقل باشم از عمر کوتام تنهایی لذت ببرم ولی انسانه یهو عاشق میشه +از عشق خیلی میترسم 

از رابطه میترسی؟

نمیدونم....نه فکر نکنم، بیشتر احساس خجالت دارم، یا شایدم به خاطر مسئولیت قبول کردنه...

نمیدونم....نه فکر نکنم، بیشتر احساس خجالت دارم، یا شایدم به خاطر مسئولیت قبول کردنه...

مسئولیتاش که واقعنم ترسناکه من از وقتی پیامای نی نی سایتو میخونم بیشتر از همه از خانواده شوهر میترسم و اخلاقای گند شوهرا

انگار هدف از خلقت من تماشاچی بودنه...... یک عدد پلی کیستیک همیشه خسته....
هم سنیم و هم درد☹☹☹

منم وابستگیمو دارم در حد نرمال ولی بیشتر ترسم اینه که شوهرم نتونه مثله خونه بابام رفاهمو فراهم کنه

راضیم به هرچی اتفاق افتاد ,اگر خوب بود زندگیمو قشنگ کرد ;) اگر بد بود منو ساخت    

منم چون تو ازدواج اولم خیلی بهم سخت گذشته بود فوبیا ازدواج گرفته بودم. برای بار دوم همش عقب مینداختم. تا اینکه دیگه تصمیم گرفتم با ترسم مواجه بشم و بهش غلبه کنم

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
2706