2410
2553
عنوان

کسی هست که از ازدواج کردن بترسه؟

263 بازدید | 29 پست

من نمیدونم چرا ولی خیلی از ازدواج و مخصوصا شروعش میترسم....نمیدونم چرا اینجوریم....

کسی راهکاری چیزی نداره؟؟؟

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همه ی جوانب رو در نظر داشته باشید، عقلانی تصمیم بگیرید و در نهایت به خدا توکل کنید.

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚                        
2714

من. از مسئولیت از کارای خونه از سرکله زدن با آدمای غریبه بیشتر از همه از بچه ها میترسم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
از چیش میترسی؟

نمیدونم....شاید از قبول مسیولیت....بعصی وقتا هم خجالت میکشم....واقعا نمیدونم، مثلا شده فکر کردم اصلا جشن عقد و اینا نگیرم از روی این که خجالت میکشم😔😔😔

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
منم میترسم یه مقدار.هم دوست دارم ازدواج کنم هم نه

شما چند سالتونه؟

مثل سگ مثل عزراعیل ازش میترسم

شما چند سالتونه؟

2706