2737
2739

من پارسال اونجا ازمایش دادم

خوب بود 

من سلفری هم ب انتخاب خودم اونجا دادم

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون که جواب دادید یعنی آزمایشگاهش مطمئنه سونو رو هم اوتجا انجام دادین

نه سونو رو تو سونوگرافی نرگس انجام دادم ک واقعا عالیه کارش 

سونو بیمارستان مارس اطلاعی ندارم

ازمایشش فک کنم میفرستاد آلمان اگه اشتباه نکننم

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.
2728
نتیجه سلفری خوب بود؟ الان بچتون به دنیا اومده

بله خوب بود

بله پسرم یکسالشه

2738
باهاتون از آلمان تماس گرفتن

نه  اگه هم کاری باشه اونها با بیمارستان هماهنگ میکنن بیمارستان با من

ببخشید زیاد سوال میپرسم از قبل باید نوبت بگیریم

نه نیاز نیس

دوست عزیز شما رفتید بیمارستان پارس؟ راضی بودین؟ نوبت گرفتین یا حضوری رفتین؟ صبح یا بعدازظهر؟

نه عزیز نرفتم برام گرون بود تماس گرفتم گفتن سونو و آزمایشش هشتصد تومن شما اگه براتون مهم نیست تماس بگیرید خودشون بهتون اطلاع میدن