2733
2734
عنوان

دلخوشیهای کوچیک روح ادمو بزرگ میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 23 پست
تناسب اندام هم اخه یکی از چیزاییه که حال ادمو خوب میکنه همون موقع که میری تو مسیرش🍎

دقیقا. من از بعد زایمان ۱۵ کیلو کم کردم. ۱۰ کیلو دیگه کم کنم مآنکن میشم. واقعا هم دارم براش زحمت میکشم.‌

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
واقعا خوشبختی یعنی جمع شدن همین چیزهای کوچیک...

درسته

اینو ادم درک کنه دیگه خوشی زیر دلش نمیزنه ⚘

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا. من از بعد زایمان ۱۵ کیلو کم کردم. ۱۰ کیلو دیگه کم کنم مآنکن میشم. واقعا هم دارم براش زحمت میک ...

عالیه

منم با رژیم کالری شمار دارم پیش میرم

به من سخت نمیگذره روزی ۹۰۰ الی ۱۴۰۰ کالری میخورم

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲
دقیقا. من از بعد زایمان ۱۵ کیلو کم کردم. ۱۰ کیلو دیگه کم کنم مآنکن میشم. واقعا هم دارم براش زحمت میک ...

با چه روشی کم کردی عزیزم 

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 
2731
عالیه منم با رژیم کالری شمار دارم پیش میرم به من سخت نمیگذره روزی ۹۰۰ الی ۱۴۰۰ کالری میخورم

نه بابت خوردن. ورزش زیاد میکنم. روزی دوساعت تو خونه‌ . دخترم ۱۱ ماهش شیطون. همیشه خونم دست گل. دارم زحمت میکشم برا هدفم. هیچکس نمیدونه من رژیمم چون هیکلم خوبه. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
با چه روشی کم کردی عزیزم 

کالری شماری و ورزش

نه بابت خوردن. ورزش زیاد میکنم. روزی دوساعت تو خونه‌ . دخترم ۱۱ ماهش شیطون. همیشه خونم دست گل. دارم ...

خیلی خوبه عالیه تو خونه هم خوبه ورزش کردن

منم فرصت نکنم بعد از سرکار برم پیاده روی تو خونه میرقصم

خیلی خوبه عالیه تو خونه هم خوبه ورزش کردن منم فرصت نکنم بعد از سرکار برم پیاده روی تو خونه میرقصم

ی ساعت حلقه میزنم. ۴ تا ۱۵ دقیقه. ۴۰ دقیقه زومبا . ۱ ساعت با کالسکه با دخترم پیاده روی. کالری پیاده روی با کالسکه خیلی بالا . اون کمکم میکنه

2738
ی ساعت حلقه میزنم. ۴ تا ۱۵ دقیقه. ۴۰ دقیقه زومبا . ۱ ساعت با کالسکه با دخترم پیاده روی. کالری پیاده ...

خیلی عالیه من بچه ندارم ولی چون هم شاغلم هم پروپوزال مینویسم یساعت بیشتر وقت ندارم وررش کنم