2703
2553

مثل این بنفشه برگ بیدیه من که جوونه زده و یکیش پشم هم دراورده 

پشمالو

یا گندمهاییکه برای پرنده ها میریزم پشت پنجره و فرداش میبینم اثری ازشون نیست فداشون بشم انگار لیس میزنن

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

😍😍😍 منم خوشیم تو درست کردن شیرینی و غذا متنوع😊

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
😍😍😍 منم خوشیم تو درست کردن شیرینی و غذا متنوع😊

عالیه فقط نباید چاق بشی حواست باشه😍

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲
2714
قطره قطره جمع گردد وانگهی خوشبختی شود😅😅😁

دقیقا همینطوره 🤲🤲خوشحالم درک کردید

عالیه فقط نباید چاق بشی حواست باشه😍

خودم نمیخورم‌ فقط درست میکنم‌. تناسب اندام مهم ترین دغدغه من و همسرم 😊

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
دونه ها رو باد میبره😂😂😂😂 شوخی بودا

نهههه 😂😂😂 الان باز ریختم یه کبوتر اومد 

خودم نمیخورم‌ فقط درست میکنم‌. تناسب اندام مهم ترین دغدغه من و همسرم 😊

تناسب اندام هم اخه یکی از چیزاییه که حال ادمو خوب میکنه

همون موقع که میری تو مسیرش🍎

موافقم باهات واقعا همین چیزای کوچیکه دلمو خوش میکنه تو این روزام

خیلی خوبه

میخوام ازین چرخ خیاطی قدیمیا هم بخرم خیاطی هم یاد بگیرم😋😊

2706