2733
2739
عنوان

بیرونم کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1968 بازدید | 168 پست
شوهرم براش مهم نیست..جلو خودش از این بدتر گفتن..خودش خندیده

وا😠😕همون دیگه هم خودت هم شوهرت داریدرومیدیدبهشون تانرفتی سرخونه زندگیت یه فکراساسی به حال خودت وشوهروزندگیت بکن وگرنه کلاهت پس معرکه اس

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرموقع ام رفتم کمک میگنم و زیاد چیزی نمیخورم دست ب چیزی نمیزنم .دخالتی نمیکنم.حواسم هست حتی بی اجازه ...

ببخشيدا ولي شوهرتم مثل خاهرشه

اه اه واقعا چه ادمهايي

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
2728
توروحدا اینطوری نگو...میخوام انگ مطلقه نخورم

مگه مطلقه بودن 

جرمه که میگی انگ 

اه استاتر تا حالا هیچ کس اینجوری اعصابمو خورد نکرده بود 

ضعیف النفس نباش 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

واقعا تجدید نظر کن عزیزم، داری با یه خانواده بیشعور وصلت میکنی، شوهرت باید پشتت باشه.

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2738
چه ها تهش خیلی شجاعت ب خرج بدم بگم...مسخره ام میکنن که چقدر بی جنبه ای شوخی بوده

خوب توهم بشوخی هرچی ازدهنت درمیادبگو

بعدبگوشوخی بوده 

دیگ بایناجوردیگ ای بذهنم نمیرسه 

وخدایی که بشدت کافیست

عزیزم مطلقه بودن انگ نیست.بعدشم تو که میدونی شوهرت انقد بی منطق و بچه ننس اولا خدا بهت رحم کنه چار روز دیگه باید بکشی فقط ازشون.

بعدم دیگه باهاش طرح صمیمیت نریز خواهرشوهر بی جنبه ی بی شعورو