2733
2739
عنوان

بیرونم کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1968 بازدید | 168 پست
نه خواهر من اهل رفاقت نبودم..که ایکاش بودم و اونطوری ازدواج میکردم بهتر بود

به نظرم یه خورده اختلاف سنی ات کم بود بهتر بود مثلا شوهرت 36 اینا بود بهتره.....به نظرم یه خورده شوهرت محبت کن ازت حمایت میکنه بببین چی دوس داره همون کار براش بکن تا سمت تو بیاد ......خب 43 سال تموم پیش خانواده اش بود تا حالا مجرد بوده چرا یکدفعه متحول شد ازدواج کرد

خداروشکر عزیزم❤❤ای جان 😂😂😂 ایشاا. امروز باز باشه عزیزم

فدات گلم😍😍😘😘😘😘

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا صفحه 3خوندم عصبی شدم متاسفم فقط دیر یا زود جای شما تو اون زندگی نیست بهتر همین حالا جدا شی تا بعد از ازدواج و بچه و.... 

حتی نمی گم مدارا کن یا راهکار بدم فقط میگم حالا جداشو

وقتی از خدا چیزی می خوای و بهت نمیده، یعنی می خواد بهترش روبده.وقتی این بار اصرار می کنی و نمیده ،یعنی می خواد بهترینش رو بده.خدایا همیشه منتظر بهترینها از طرفت هستم
2728