2737
2739
عنوان

چی فکر میکردین چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر میکردم همه اش عشق و خوشی ودوس داشتنه

ولی واقعا همون عشق وخوشی و دوس داشتنم هست  

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2731
قک کن همیشه خودم باز میکنم مجرد بود حسرت متاهلا رو میخوردم میگفتم الان میرم شوهرش عاشقانه سنجاقاش و ...

عع مگه شوهرت بعد هر عروسی عاشقانه سنجاق سراتو باز نمیکنه😲😲

گفتم یه وقت جای این پست خالی نمونه😐😐

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 

شمن روز عروسسم سنجاقا رو شوهرم از تو سرم میکشید یه تعدادشم با کلید میزد دربیاد از بس سفت بود 😂😂 بعدم از بس کلم رو تافت زده بودن میرفتم حموم هلو بودم میرفتم لولو میشدم برمیگشتم 😂😂 شوهرمم دیگه  با لولو تحریک نمیشد میخابید 😂😂

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2740
منم همش فک میکردم هر چی که دوست داشته باشم میتونم باهاش بخرم و همه جا هم بریم .... اصلا از جنبه مال ...

انشالله.انشالله.انشالله

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
منم همش فک میکردم هر چی که دوست داشته باشم میتونم باهاش بخرم و همه جا هم بریم .... اصلا از جنبه مال ...

ان شالله خوب میشه حالا من به تنها چیزی که فک میکردم بی پولی بود😂😂

شمن روز عروسسم سنجاقا رو شوهرم از تو سرم میکشید یه تعدادشم با کلید میزد دربیاد از بس سفت بود 😂😂 بع ...

😂😂😂😂حالا من با همون تافت منتظر شوهرم میشدم میومد میخوابید الان دیگه تجربه شده منتظر نمیمونم زود میرم حموم میام میخوابم

من فکر می کردم اگر من همیشه کوتاه بیام و محبت کنم هیچ وقت دلیلی برای طلاق پیدا نمیشه . ولی شد .. ...

بعضی ادما از محبت زیادی زده میشن .....

انشاالله که زندگیتون بر وفق مرادتون باشه

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان
2706