2733
2734
عنوان

چی فکر میکردین چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 45 پست
من هرجور فک میکردم همون شد بجز رابطه ک فک میکردم فقط پنجشنبه هاس 😂😂😂 نمیدونم چرا این فکر مسخره رو ...

من کلا منحرف بودم میگفتم مگه میشه آدم پیش هم بخوابه برنامه نداشته باشه 😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فکر میکردم هیچ وقت باهم دعوا نمیکنیم همیشه همه چی خوبه

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!
من کلا منحرف بودم میگفتم مگه میشه آدم پیش هم بخوابه برنامه نداشته باشه 😐😐

وای 😂😂من ازین لحاظ خیلی پاستوریزه بودم فک میکردم پنجشنبه فقطم شب این اتفاقا میفته همیشه ام صب جمعه به زوجا با یه نگاه کنجکاوانه و مشکوک نگا میکردم دنبال سر نخ 🤦‍♀️😂

2728
من فکر میکردم هیچ وقت باهم دعوا نمیکنیم همیشه همه چی خوبه

پدرمادرتون باهم دعوا نمیکردن؟ مامان بابای من اصلا باهم دعوا نمیکردن واسه همون هیچوقت دلیلی واسه دعوا پیدا نمیکردم

پدرمادرتون باهم دعوا نمیکردن؟ مامان بابای من اصلا باهم دعوا نمیکردن واسه همون هیچوقت دلیلی واسه دعوا ...

خیلی کم..نه تو دوران نامزدی دعوا داشتیم ولی فکر میکردم اگه پیش هم باشیم به هیچ وجه همدیگرو ناراحت نمیکنیم

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!
وای 😂😂من ازین لحاظ خیلی پاستوریزه بودم فک میکردم پنجشنبه فقطم شب این اتفاقا میفته همیشه ام صب جمعه ...

😂😂😂😂یکی از دوستای من رفته بود عروسی روستا میگه همه بیدار شدیم صف کشیدیم واسه دستشویی رفتن میگه منم تو فکر بودم که عروس و داماد دارن چیکار میکنن یهو داماد از اتاق دراومد بیرون هول شدم بهش گفتم خسته نباشید😂😂

2740

من همیشه فکر میکردم با بغض موقع ناراحتی یه سیلی میزنم توی گوش شوهرم اونم بغلم میکنه و ارومم میکنه😐

ولی الان جرات نمیکنم ریسک کنم😁

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
من همیشه فکر میکردم با بغض موقع ناراحتی یه سیلی میزنم توی گوش شوهرم اونم بغلم میکنه و ارومم میکنه😐 ...

یه بار شوهرم خیلی ناراحتم کرده بود اومد گفت بزن تو گوشم تا دلت خنک بشه چنان زدم چنان زدم شوکه شد میگفت فک نمیکردم بزنی داشتم تعارف میکردم😂😂

پدرمادرتون باهم دعوا نمیکردن؟ مامان بابای من اصلا باهم دعوا نمیکردن واسه همون هیچوقت دلیلی واسه دعوا ...

منم مامان بابام هیچ وقت دعوا نداشتن همیشه دوس داشتم زندگیم مثل مامان بابام باشه ولی سر هرچیزی بحثمون میشه اون بیخیاله من عجول

یه بار شوهرم خیلی ناراحتم کرده بود اومد گفت بزن تو گوشم تا دلت خنک بشه چنان زدم چنان زدم شوکه شد میگ ...

خوب کردی😂😂😂😂😂

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه

فکر میکردم هیچ موقع دعوا نمیکنیم..

میگفتم دو تا بچه مییارم حتی اسم واسشون انتخاب کرده بودم...ولی چی شد..هر روز خدا دعوا و فحش..بچه دار هم تشدم اخرم طلاق

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2706