2737
2734
عنوان

بچه ها بیاید تصمیم درستو بهم بگید دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1394 بازدید | 99 پست
به مادرشوهرت بگو زنداداشش رو جمع کنه  کسی هست که رودروایسی داشته باشن؟ ابرو رو نشونه برو

نه ازونم حساب نمیبره من فعلا باهمین اسکرینا دارم تهدیدش میکنم 

نمیدانم،نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همرو بهش نشون دادم اسکرین گرفتم میگ خب ک چی نگهش دار اصن هر دفه هم میگم یه دروغی میگ میگم چرا زنگیدی ...

واقعا استارتر خیلی ناراحت شدم تو ی شرایطی هستی نمیتونی کاری بکنی ولی اگه من جات بودم رسوای عالمشون میکردم که تو فامیل ابروشون بره دیگه هرزه بازی درنیارن خجالتم خوب چیزیه 

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
اخه سه سال قبلش باهم دوس بودیم بعدم عاشقانه ازدواج کردیم خیلی عالی بود رفتارمون تا اینک یهو دیدم دار ...

جز اینکه نباید دوسش داشته باشی تو باید سرسنگینی کنی تو باید بری برنگردی چقد راحت اجازه خیانت میدین اخه

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃

عزیزم من با کسی که دوسش داشتم داشتیم اشنا میسدیم همی روابط با زن داداشش داش اخرش بهم تهمت زدن خودت خدابی منم بهم زدم ولی تو ازدواج کردی پس جلوشون وایسا حتی اگه قرار جدا شی همچی تحقیری قبول نکن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2738
همرو بهش نشون دادم اسکرین گرفتم میگ خب ک چی نگهش دار اصن هر دفه هم میگم یه دروغی میگ میگم چرا زنگیدی ...

بگو اسکرین ها رو مدرک و ضمیمه پرونده میکنم مخابرات هم با نامه از دادگاه اصل رو تایید میکنه و 100 ضربه شلاق و...

به نظر من به درد نمی خوره این مرد....ولش کن...جلو ضرر از هرجا بگیری منفعته

وقتی عشق این وسط باشه هر کاری بکنی بازم نمیتونی 

اخه میدونم اینکارو بکنم شوهرم برام شر درست میکنه و طلاقمم رو شاخشه من اگ بد باشه هم باید باهاش زندگی ...

😶😶😶😶

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
بگو اسکرین ها رو مدرک و ضمیمه پرونده میکنم مخابرات هم با نامه از دادگاه اصل رو تایید میکنه و 100 ضرب ...

چی بگم والا بخدا من ک دارم دیوونه میشم 

2706