2726
عنوان

بچه ها بیاید تصمیم درستو بهم بگید دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1394 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا این دوستمون راست میگه برو بگو جمعش کنه واقعا که چه ادمایی پیدا میشن حالا بچه هم داره بگو خانوم ...

داییمم نمتونه تازه بهش میگم چرا زنگیدی ب شوهرم میگ خانوم ما مکالمه ای نداشتیم شوهرمم ک چیزی بگم دست پیش میگیره پس نیفته اون باهام قهر میکنه 

نمیدانم،نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد...
به داییم بگم مقصر منو شوهرمو درمیاره از زنش میترسه

وااااای یا خدا این که از زنشم بدتره اینجوری شده که زنش دم دراورده هر غلطی میکنه دیگه

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
اگر چتها رو داری برو پلیس فتا دایره امنیت اخلاقی از زندایی شکایت کن

اخه میدونم اینکارو بکنم شوهرم برام شر درست میکنه و طلاقمم رو شاخشه من اگ بد باشه هم باید باهاش زندگی کنم یک انتخاب خودم بوده و خانوادم حق طلاق نمیدن دو پسرخالمه اصن طلاق نمیزارن

داییمم نمتونه تازه بهش میگم چرا زنگیدی ب شوهرم میگ خانوم ما مکالمه ای نداشتیم شوهرمم ک چیزی بگم دست ...

به شوهرت بگو پیاماتو دیدم واقعا چه قدر پرو هستن اینا به خدا عوض اینکه بگه ببخشید فلال داره پروگری میکنه 

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
واااای برو به مادرت و پدرت بگو

به مامانم گفتم میگ چاره ای نیست نباید کسی بفهمه ک شر درست میشه پشت اقوام خودشه دیگ 

اخه میدونم اینکارو بکنم شوهرم برام شر درست میکنه و طلاقمم رو شاخشه من اگ بد باشه هم باید باهاش زندگی ...

به مادرشوهرت بگو زنداداشش رو جمع کنه 

کسی هست که رودروایسی داشته باشن؟ ابرو رو نشونه برو

به شوهرت بگو پیاماتو دیدم واقعا چه قدر پرو هستن اینا به خدا عوض اینکه بگه ببخشید فلال داره پروگری می ...

همرو بهش نشون دادم اسکرین گرفتم میگ خب ک چی نگهش دار اصن هر دفه هم میگم یه دروغی میگ میگم چرا زنگیدی میگ یه شماره مخاستم ازش بگیرم 

2706