2733
2734
عنوان

دست بردارین از این کارای مزخرف

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 60 پست

ببین عزیزم اگه می خواستن یه برنامه استعداد یابی درست کنن حد اقل با یه فرمت جدید درست می کردن کپپپپی آمریکا گات تلنت هست تا ضربدر ها تا بوق منفی تا چیز های طلایی که ریختن رو سر برنده ها هیییچ تفاوتی با امریکا گات تلنت نداشت

بله عزیزم ازادی بیان همینه دیگه‌دقیقا  تعریفش تو ادبیات غرب همینه(یعنی هر توهینی به اندیشه و اف ...

بله و تا زمانی که شرایط اینه ما هیچ پیشرفتی نمی‌کنیم و پس رفت میکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا لطفا لطفا بجای اینهمه سرکوب حمایت کنید  بترسید از روزی که بچه های خودتون به جای این شرکت ...

عزيزم چون بار اوله يه همچين برنامه ايي ساخته شده تو ايران( البته بهتره بگم كپي برداري شده) طبيعيه كه انقدر احساساتتون برانگيخته شده،  از سيزن هاي بعدي عادت ميكني، 

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
بله و تا زمانی که شرایط اینه ما هیچ پیشرفتی نمی‌کنیم و پس رفت میکنیم

متاسفانه😔

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2728
ببین عزیزم اگه می خواستن یه برنامه استعداد یابی درست کنن حد اقل با یه فرمت جدید درست می کردن کپپپپی ...

خب؟؟؟ 

مگه بده؟! 

اگر فرم کلی برنامه شبیه اون باشه اما با فرهنگ ما یکیه 

ضمنا خب برنامه استعداد یابی همینه شکل و چهارچوبی که تو دنیا جواب داده آوردن تو ایران تا جواب بگیرن و پیشرفت کنن کار بدی کردن؟ 

عزيزم چون بار اوله يه همچين برنامه ايي ساخته شده تو ايران( البته بهتره بگم كپي برداري شده) طبيعيه كه ...

چه ربطی داره؟! 

من درک نمیکنم فاز شماها چیه بقران 

به شرکت کننده میگین چرا شبیه نمونه خارجی نیست بعدا میگید که چرا عصر جدید کپی برداری شده؟ 

بهتون قول میدم اگر فرمتش متفاوت بود الان شما میگفتی این برنامه چرت چیه ساخته استعداد یابی اصول داره و چرا به نمونه های خارجی نگاه نکردن

ببین عزیزم اگه می خواستن یه برنامه استعداد یابی درست کنن حد اقل با یه فرمت جدید درست می کردن کپپپپی ...

همه ی ما از یچیزی باید تقلید کنیم درسته؟ تو دینمون مرجع تقلیدداریم ، برای رسیدن ب چیزی ب فرض مثال آدم بزرگی مثل استیو جابز رو الگومون قرار میدیم و از اون تقلید میکنیم ، مهم اینه که تو کشورمون کلی جوون با کلی استعداد اومدن خودشونو نشون دادن ، خیلی هم سرگرم شدیم ، اگه برنامه ی عصر جدید مورد علاقه ی شما نبوده لطفا تخریبشم نکنیم ارزش قائل باشیم برای خودمون کشورمون نسلهای آیندمون

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜
2740
خب؟؟؟  مگه بده؟!  اگر فرم کلی برنامه شبیه اون باشه اما با فرهنگ ما یکیه  ضمنا خب ب ...

پیشرفت کدومه با کپی کردن میشه پیشرفت کرد؟

تو کشور های دیگه هم اگه زدن زیر نظر برنامه اصلی بوده یه جورایی و به بیان ساده تر شعبه های دیگه آمریکا گات تلنت توی کشور های دیگه

خب؟؟؟  مگه بده؟!  اگر فرم کلی برنامه شبیه اون باشه اما با فرهنگ ما یکیه  ضمنا خب ب ...

دقیقا  بالیوودم زده عین آمریکا ، ولی والا مردمش اینقد تخریبشون نکردن

ما توی آمریکا نیستیم اما اونجا هم حتما اختلاف نظر فینالیست هاشون هست 

و از نظر من اختلاف نظر توی اونجا بیشتره 

1.اونجا چند مرحله دارع که تو هر مرحله چند نفر حذف میشن که استرس و هیجان برنامه و اختلاف نظر بین مردم رو بیشتر می کنه 

2.اونجا نفر اول فقط دلار می بَره

پیشرفت کدومه با کپی کردن میشه پیشرفت کرد؟ تو کشور های دیگه هم اگه زدن زیر نظر برنامه اصلی بوده یه ج ...

شعبه های دیگه ی آمریکا گات تلنت؟؟؟؟؟ مگه آمریکا چیه که بخوان چندتا شعبه تو شهرهای مختلف بزنن دوست عزیز، اسم برنامه هنر یابیه ربطی ب هیچ کشوری نداره , بجای اینکه خوشحال شیم میشینیم مسخره هم میکنیم ، با این طرز تفکر جامعه ، جامعه ی روز ب روز بدتر میشه 

دقیقا  بالیوودم زده عین آمریکا ، ولی والا مردمش اینقد تخریبشون نکردن

همه ي برنامه هايي كه از روي امريكن گات تلنت ساخته شده توي همه كشورا زير نظر سازنده ي اصلي و مجري اون يعني سايمون كاول ساخته شده، نه اينكه همينجوري بيان بدون اطلاع كل صحنه رو كپي كنن ، غير ازون حتي يه كليپي ديدم كه استعداد هاي فصل هاي قبل هم كپي كردن بودن عينا حالا اين مشكل نداره زياد ولي كپي خود برنامه چرا مشكل داره

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
شعبه های دیگه ی آمریکا گات تلنت؟؟؟؟؟ مگه آمریکا چیه که بخوان چندتا شعبه تو شهرهای مختلف بزنن دوست عز ...

شما الان همون کسی هستی که اگه عقاید و افکار دیگران و یا موضوعاتی که دیگران درباره اش بحث می کنن براتون خوشایند نباشه فورا اون بحث رو بزرگ می کنین و با بد جلوه دادن نظرات بقیه سعی می کنین نظرات خودتون رو بهتر جلوه بدین

2706