2733
2739
عنوان

دست بردارین از این کارای مزخرف

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 60 پست

ریشه این چیزا به جاهایی بر میگرده

که جاش اینجا نیست

به هر حال دموکراسی اینه که هر کس حرفش رو بزنه

ازادی بیان یعنی همین دیگه

اگه انتظار سوئد شدن داریم(که هرگز نخواهیم شد) باید تمرین ازادی بیان کنیم

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
یه هفنه کم کمش چون نصفیشون ندیدن حالا فردا میفهمن دوباره همه نطرات از اول شروع میشه😂

نگووووووووو😢😢😢😢😢😥🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕

کاربر محترم،نظر من برای استارتره ودلیلی نداره شمارو توجیه کنم ،پس ریپلای نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم به شخصه از کاراش خوشم نمیومد  ولی خب مبارکش باشه  دیگه ۵۰۰ میلیون😍

من دوسش داشتم خلاقیت و ابتکار داشت

عا محمدم مربی عصر جدید شد با ۲۰۰ ملیون

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2731
یه هفنه کم کمش چون نصفیشون ندیدن حالا فردا میفهمن دوباره همه نطرات از اول شروع میشه😂

یا خدا 

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
ریشه این چیزا به جاهایی بر میگرده که جاش اینجا نیست به هر حال دموکراسی اینه که هر کس حرفش رو بز ...

آزادی بیان یعنی بشینی ی گوشه و تنها کارت انتقاد های بیخود از دیگران باشه؟ 

سوئد شدن اینه؟ 

یا خدا 

زار بزن😔

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2738

موافقم ، از ماست که بر ماست ، خودمون خودمونو کوچیک میشمریم هیچوقتم ب جایی نمیرسیم چون یاد گرفتیم فقط مسخره کنیم ، حالا اینایی که مسخره میکنن خودشون هیچی بلد نیستن 

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜
من دوسش داشتم خلاقیت و ابتکار داشت عا محمدم مربی عصر جدید شد با ۲۰۰ ملیون

👌🏼

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

حرفت کاملا درسته.

حالا اگه یه شرکت کننده خارجی داشت و میومد با دست سوت میزد و اول میشد و همه میگفت وووووووووااااوووو چه استعدادی‌ داره و حقش بود. 😟😟

برای بعضیا مرغ همسایه همیشه غازه.

موافقم ، از ماست که بر ماست ، خودمون خودمونو کوچیک میشمریم هیچوقتم ب جایی نمیرسیم چون یاد گرفتیم فقط ...

تا زمانی که اینطور تو سر خودمون میزنیم از این بهتر نمیشه اوضاع ما

آزادی بیان یعنی بشینی ی گوشه و تنها کارت انتقاد های بیخود از دیگران باشه؟  سوئد شدن اینه؟  ...

بله عزیزم ازادی بیان همینه دیگه‌دقیقا  تعریفش تو ادبیات غرب همینه(یعنی هر توهینی به اندیشه و افکار و کارهای یه نفر میشه کرد.خودش شخص نه ها ولی اندیشه چرا)

مثل کاریکاتور شارلی ابدو یا توهین به حضرت مسیح یا توهین به استیون هاکینگ فلج و مسخره کردنش

وقتی ملتی از نظامی گری و دکترین سیاسی سر در نمیارن و میگن چرا اونجا هستیم یا چرا این رابطه رو با فلان کشور داریم یا وقتی طرف از اقتصاد سر در نمیاره و اظاهار نظرهای بد میکنه خب بایدم تو این جور مسایل نظرشو بگه

شما انتظار نداشته باش ملتی که به خاطر نبود امکانات و تربیت بد تو خانواده با عقده بزرگ شدن با دیدن موفقیت یه نفر دیگه خوشحال بشم

من میدونم شما چی میگید و قبولم دارم حرفتون رو ولی روزبروز بدتر هم میشه

یه روز به علیخانی حسادت میکنن چون خودشون ننونستن به هزار دلیل موفق بشن یه روز هم به فلون شرکت کننده که نفر اول شده🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
حرفت کاملا درسته. حالا اگه یه شرکت کننده خارجی داشت و میومد با دست سوت میزد و اول میشد و همه میگفت ...

بله 

یکی میگفت باید کسی اول میشد استعدادش به قرن ما بخوره 

این بنده خدا نمیدونه الان عصر عصره هنره 

2706