2733
2734
عنوان

مراقب باشید

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 42 پست

چند وقت پیش دست شوهر منم یه چیزی نیش زد دو تا کنار هم بود دور تا دورش کبود شده بود .چند روز اونجوری بود یه بار انگولکش کرد فکر کنم نیش یا زهرش اومد بیرون از فرداش کم کم خوب شد

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وقتی دستم رو پشه نیش میزنه خیلی کبود میشه و بزرگ میشه انگار که توش زهره، واسه همین همیشه یه سوزن با فندک داغ میکنم، بعد آروم آروم جایی رو که نیش زده ، باز میکنم، کل زهرش که ریخت یه پنبه الکل میزارم روش و چسب زخم میزنم، بعد دو روز خوب میشه، اگه دوست داری عفونت نشه و طاقت یکم درد داری با سوزن زهرهارو بریز بیرون

غصه نخور درست میشه.
2731
گفت عفونت اش داره پخش میشه

بعد كاري نكردد؟😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740

من وقتی دستم رو پشه نیش میزنه خیلی کبود میشه و بزرگ میشه انگار که توش زهره، واسه همین همیشه یه سوزن با فندک داغ میکنم، بعد آروم آروم جایی رو که نیش زده ، باز میکنم، کل زهرش که ریخت یه پنبه الکل میزارم روش و چسب زخم میزنم، بعد دو روز خوب میشه، اگه دوست داری عفونت نشه و طاقت یکم درد داری با سوزن زهرهارو بریز بیرون

غصه نخور درست میشه.
2706