2737
2734
عنوان

مراقب باشید

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عکسشو بزار ببینم  بعد این حشره کدوم منطقه هستش

گذاشتم ولی خیلی تاره هرکاری کردم واضح نشد نشوند اینکه باد میکنه و کبود میشه الان من کرم زدم کبودی اش رفته ولی قرمزه

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین
2740
سالک چیه

بزن نت اطلاعاتش رو بخون زیاده نمیشه اینجا نوشت یه بیماری پوستی که از گزش پشه خاکی الوده منتقل میشه اول ورم و قرمزی بعد وسطش زخم میشه و عفونت میکنه 

با پماد د و اینجور چیزا هم خوب نمیشه باید اطراف زخم رو حتما آمپول بزنن متاسفانه تو بعضی مناطق زیاد شده 

کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت
آمپول و قرص و پماد نوشت

سالک حشره ایه که تو مناطق خشک و بیشتر در خاک هست اگر نیش بزنه زهرش انقدری پیش میره که گوشت بدن از بین میره و فکر می‌کنم توی قسمت زهرش هم بچه میذاره درمانی برای گوشت ازبین رفته وجود نداره

خطرناکه؟

نمیدونم والا گفت آگه خوب نشدی بیا جالب اینکه چند نفر دیگه هم اومده بودن. حس میکنم یه چیز مثل زهر جمع شده گاهی هم درد داره اما نه زیاد

من وقتی دستم رو پشه نیش میزنه خیلی کبود میشه و بزرگ میشه انگار که توش زهره، واسه همین همیشه یه ...

بدتر نشه اخه دور نیشه پر باده دوبرابر مچ اون یکی دستم شده اصلا رگم معلوم نیست