2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی ترحم؟ اینا که میگن عابدی به خاطر اشکش رای آورد کجان الان؟ عزیزم مامان باباشم بودن مطمئنا خودش ...

میبینی تروخدااا 

بعد میگن عبادی با احساسات مردم بازی کرده 😑

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی...! ...   قصه این است چه اندازه کبوتر باشی
طردش کردن 

طردش نکردن فک کنم‌خود پدر مادر وضع مناسبی نداشتن از قیافشون اون سری نشون داد مشخص میشد. خدا حالا کمکش کرد اونجا مربی عصر جدید شد.من اصلذ ازون زنه خیلی بدن میومد همش مظلوم‌نمایی میکرد خود‌واقعیش نبود

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
2731
یعنی ترحم؟ اینا که میگن عابدی به خاطر اشکش رای آورد کجان الان؟ عزیزم مامان باباشم بودن مطمئنا خودش ...

اخه ازش متنفربودم همش میگفتم خدایااول نشه،بعدهمینجاگفتن خیلی دلم گرفت ازخودم شرمم اومد به قول بچه ها اون پول براش خیلی بود،حالااگه واقعاوضع مالی خوبی نداره

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
طردش نکردن فک کنم‌خود پدر مادر وضع مناسبی نداشتن از قیافشون اون سری نشون داد مشخص میشد. خدا حالا کمک ...

خود واقعیش بود اتفاقا من خ خ دوسش داشتم ولی حس میکنم حق زارع بود 

2740
طردش کردم بعد میان تو سالن عصر جدید که چی؟ چه بیشعور

گفت تيپم و اينا تو اقوام و خانواده ام پذيرفته شده نيست اما پدر و مادرش تو برنامه اومده بودن گفتن از محمد راضي هستيم 

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
اخه ازش متنفربودم همش میگفتم خدایااول نشه،بعدهمینجاگفتن خیلی دلم گرفت ازخودم شرمم اومد به قول بچه ها ...

منم بعدش فهمیدم ناراحت شدم 

از این کاربری دو نفر استفاده میکنن❤️😊......‏دختر باید کمرباریک باشه؟ مگه استکانه
میبینی تروخدااا  بعد میگن عبادی با احساسات مردم بازی کرده 😑

اگه عابدی با اشک رای اورده بود سری قبل که اشک کسی رو در نیاورد ۴ ملیون بیشتر همه رای نمیاورد

اینقد تاپیک دیدم که گفتن وای الهی بمیرم محمد مطلومه محمد تو کانکسه وای تو رو خدا به محمد رای بدین به پولش احتیاج داره

بعد از ترحم حرف میزنن

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
خوبه باز  ولی  اول میشد بهتر بود

عه سلام چقددنبالت گشتم،تگتم کردم تویه تاپیکی آبی نشدی برام، میشه درخواست دوستی بدی اگه حسدششمت اینوقت شب کارمیکنه😀😊😊😊

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
میبینی تروخدااا  بعد میگن عبادی با احساسات مردم بازی کرده 😑

بازی کرد دیگه همش گریه زاری  سواستفاده گر بود 

بلد بود چحوری مردمو تحت تاثیر قرار بده 

هی حرف از این میزد که کمک بچه های سرطانی میکنه

این حرفا گفتن نداره اگر واقعا در  راه خدا باشه جار زدن نداره 

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️
اخه ازش متنفربودم همش میگفتم خدایااول نشه،بعدهمینجاگفتن خیلی دلم گرفت ازخودم شرمم اومد به قول بچه ها ...

ولی مسابقه استعداد یابیه نباید به خاطردلسوزی رای داد

من دوسش داشتم ولی همون دوم خوب بود

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
گفت تيپم و اينا تو اقوام و خانواده ام پذيرفته شده نيست اما پدر و مادرش تو برنامه اومده بودن گفتن از ...

راصی بودن به چه دردش میخوره

حمایت مهمه