2737
2734

کسی بوده باوجود اینکه شوهرش بهش خیانت کرده بازم دوستش داشته باشه؟

برا جور شدن عروسیم صلوات😍دلبره لاشیِ منی طُ!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
با چه مدرکی میگی؟

با مدرک اینکه کسس که ذاتش پاکه خیانت نمیکنه به این حالت.و اینکه خیانت یهویی نیست مثلا یه دیقه دروغ بگه برنانه داده طول میکشه و چندین گناه با همه.این افراد واسه خودشونم ارزش قاعل نیستن چه برسه کسه دیگه

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
چیشد چجوری باز دوستش داری؟ شک نداری ک نکنه باز تکرار کنه؟

هنوز تو شوکم 

حالم خرابه خرابه

تازه چند شب پیش فهمیدم

الآن واسه اینکه بتونم فکر کنم اومدم خونه ی مادرم فکر میکنه قهر باهاش و اومدم قهر 

البته روزی ده بار زنگ زده و حالم رو پرسیده

فردا برمیگردم خونه

من عاشقش هستم و نمیتونم ۱۴ سال زندگی رو با یک اشتباه از هم بپاشم

تصمیم گیری رو گذاشته به اختیار خودم و گفته هر جور تصمیم بگیری حق داری

اما خودم رو نمیتونم راضی کنم ازش جدا شم

با مدرک اینکه کسس که ذاتش پاکه خیانت نمیکنه به این حالت.و اینکه خیانت یهویی نیست مثلا یه دیقه دروغ ب ...

حتی اگه توبه کنه قسم بخوره؟ دست رو قرآنبذاره؟

یچه ها به‌نظرتون چرا مردا خیانت میکنن قدیما مامانم‌میگفت زنشون اگه زشت بود یا مریض بود میرفتن هووو‌میوردن سرش. الان که به خوشگل و‌خوشتیپ و‌تحصیل کرده و‌خوش اخلاقم‌خیانت میکنن‌😟😟والا من یه دوست پسر داشتم‌میمون‌ من گفتم این دیگه‌خوبه عمرا به من خیانت کنه هر روز یه ایرادی میگرفت یه بار پیشونیم یه جوش‌زده بود هی میگفت چرا چی شدی خیلی زشت شدی خلاصه هر روز‌یه جریانی من در مقابلش ۱۰۰بودم بهدصفر اون فقط وضع مادیش خوب بود زیادی ۱۰بار خیانت کرد بهم اخلاقمم‌اینقد خوب بود باهاش .اصلا عجیبن 

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
حتی اگه توبه کنه قسم بخوره؟ دست رو قرآنبذاره؟

اره ینی قبلش قرآن قبول تداشت که رفت اون کارو رو کرد.حتی اکه راستم بگه فک نکنم شما ادم سابق شی

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
هنوز تو شوکم  حالم خرابه خرابه تازه چند شب پیش فهمیدم الآن واسه اینکه بتونم فکر کنم اومدم خو ...

خیلی سخته.  ادم هم داغونه . هم از یه طرف دیگه نمیدونم چه مرگمونه ک عاشقشونیم

یچه ها به‌نظرتون چرا مردا خیانت میکنن قدیما مامانم‌میگفت زنشون اگه زشت بود یا مریض بود میرفتن هووو‌م ...

دقیقا نمیدونم چه مرگشونه

2706