2733
2739
عنوان

آخه شن بازی۵۰۰ میلیون جایزه داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2916 بازدید | 194 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعوا کنین همو بکشین  هر کی برنده شد شرکت کننده ی اون برندس  

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2731
😘😘😘😘😘😘😘😘😘مطمعنا خودت خوبو باصفایی که دوست خوزستانی پیدا کردی عزیزم😍😍😍😍

مرسی عزیزم لطف داری🌺🌹🥰😍🥰🥰🥰🥰😘😘

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی...! ...   قصه این است چه اندازه کبوتر باشی
2738

وای چقد دلم خونه....این دختره رای آورد ...اه با احساسات مردم بازی کرد.ایرانی هو هم که حساس

من در پی خویشم ...به تو برمیخورم اما...سالهاست که در تنهایی هایم عاشقانه زندگی میکنم..برای خودم چای دم میکنم ..خودم رو تحویل میگیرم ..اما همیشه دوتا استکان چای میریزم یکی برای خودم ویکی برای تو ..فقط نمیدانم چرا هر بار چای تو سرد میشود،،،وای فراموش کرده بودم تو نیستی و جمع من و تودیگر ما نمیشود ...تو رفتی !!!

بجای اینکه ندونسته قضاوت کنین یسر به پیج این خانوم میزدین و کارای بینظیر طراحی و نقاشیشونو میدیدین هرچند که تو نقاشی با شن هم کارشون فوق العاده بود ببینم چررا میگین بازی با احساسات خوب مسلمه ایشون خودشونو موظف دونستن مشکلات  و معضلات جامعرو با این کار زیباشون نشون بدن میدونین از آخرین اجراشون چقدرها رفتن و کارت اهدای عضو گرفتن؟؟؟نکنه توقع داشتین بیان براتون قصه شنگول و منگول و بکشن یه نفس عمیق بکشین و از موفقیت یه خانوم تو یه مسابقه به این مهمی لذت ببرین 😍😍😍

من همشونو دوست داشتم اصلا هم برام مهم نیست از کدوم شهرن همه ایرانی هر کدوم با یه هنر زیبا 

ولی اگه جایزه به نینجاها تعلق میگرفت میتونستن کلی مشکلات سالن و تجهیزاتشون رو حل کنن ولی مطمئنن علیخانی کمکشون میکنه 

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
2706